Toppik Kaş Bakım Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

TOPPİK KAŞ BAKIMI ÜRÜNLERİ

Toppik kaş bakımı serisi, seyrek kaşların gürleşmesini, dolgun ve güzel görünmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir seridir. Kaşların kalın ve gür görünmesini sağlamaya çalışır. Kaş bakım serisi içerisindeki ürünler, kaşlara bakım yapmaya, dolgunlaştırmaya, doğal ve kalın bir görünüm vermeye, kaşların daha güzel ve daha belirgin görünmesini sağlamaya yardım eder.

Toppik kaş bakım serisi, kaşların dolgunlaşmasını sağlayan doğal keratin lifleri içerir. Keratin, kıl dokusunun temel maddesidir. Keratin lifleri içeren seri, kaşların beslenmesini, canlanmasını, daha sağlıklı bir yapı kazanmasını destekler. Seriye ait ürünler, Shea, Mango, Kakao, Avokado, Jojoba gibi çeşitli bitkisel yağlarla zenginleştirilmiştir, bu sayede kaş kıllarının güçlenmesine, nemlenmesine ve yumuşak bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

Farklı renk tonlarında geliştirilmiş olan ürünler, her kaşa uyum sağlar, uzun süre dayanıklıdır ve kolay bir uygulama deneyimi sunar. Toppik uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim