Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml

Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml
  • Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml

Markası : Urban Care Ürünlerini Gör

44434

8680690701320

55
219.9 TL
458
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml (Miad 12-2022)

Yıpranmış ve işlem görmüş saçların keratin yapısına etki eden ve yoğun bakım ile yıpranmış saçları hedefler. Yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasına, parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Uzun süreli nem ve yumuşaklık kazandırır. Özellikle boya öncesi ve sonrasında kullanımı önerilir.

KULLANIM:

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Ters çevirip avcunuza sıkınız. Nemli veya kuru saça eşit bir şekilde yayarak uygulayınız. Durulamayınız.

İÇERİK:

Aqua , Butane , Propylene Glycol , Isobutane , Amodio Glycerin , Behentrimonium Chloride , Hydrolyzed Milk Protein , Pheny Laureth - 4 , Trideceth - 12 , Stearic Acid , Parfum , Cocamidopropyl thyhexylglycerin , Isopropyl Alcohol , Phenoxyethanol , Serine , Threoning S Lactose , Hydrolyzed Keratin , Aspartic Acid , PCA , Glycine , Alanine , Valine , Benzyl Alcohol

UYARI:

Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kutu basınçlıdır. Delmeyiniz, ateşe atmayınız.

Yorumlar

İlkim Özcan
03.06.2021

severek kullanıyorum

Saçlarınız çok fazla kabarıyorsa hiç düşünmeden alın derim. Çok doğal duruyor diğer köpükler saçı kaskatı yapıyor bu hiç öyle değil doğal bukleler yapıyor saçınıza. Burdaki fiyatı da gayet uygun ben uzun zamandır bunu kullanıyorum.<br />

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml

Urban Care Durulanmayan Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Köpüğü 150 ml yıpranmış, işlem görmüş saçların keratin yapısına etki eder.

219.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim