Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺33,00 - ₺116,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Uriage Hyseac Ürünleri

Aktif filtreler

URIAGE HYSEAC ÜRÜNLERİ

Uriage Hyseac ürünleri, yağlı ciltlere ihtiyaç duyduğu yağ dengeleyici bakımı yapmak üzere geliştirilmiştir. Yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli ciltlerde yağ ve nem dengesini düzenlemeye, cildin fazla yağ salgılamasının önüne geçmeye yardım eder. Daha sağlıklı bir cilt dokusuna kavuşulmasına destek olur. Cildin yağ ve nem dengesini düzenlemeye yardım eden ürünler, fazla yağ salgılanmasının önüne geçerek yağlanmaya bağlı oluşan sivilce, siyah nokta, gözenek genişlemesi gibi cilt problemlerini gidermeye yardım eder. Yeni sivilce, siyah nokta gibi cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye destek olur. Cildin yağlı ve kirli görünümünü gidermeye, daha temiz ve ferah bir cilt dokusu oluşturmaya yardım eder.

Yağlı cilt tipine sahip kişiler, ciltlerini düzenli olarak yağ dengeleyici ürünlerle temizlemeli, matlaştırıcı özellikteki ürünlerle nemlendirmelidir. Aksi takdirde çeşitli cilt problemleri oluşabilir, cildin sağlıklı yapısı bozulabilir. Hyseac ürünleri cildin yağ salgısını düzenleyerek sağlıklı bir dokuya kavuşmasını sağlamaya çalışır. Daha canlı, daha duru, daha pürüzsüz bir cilde kavuşulmasına destek olur.

Yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli bir cilt tipine sahipseniz Uriage Hyseac ürünlerini cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.