Uriage Xemose Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

URIAGE XEMOSE ÜRÜNLERİ

Uriage Xemose ürünleri, çok kuru ve atopiye meyilli cilt tiplerinin kullanımına özel geliştirilmiştir. Aşırı kuruluk, kuruluğa bağlı kaşıntı ve tahriş problemleri yaşayan atopik ciltler hassas bir cilt bakımına ihtiyaç duyarlar. Ürünler, cildin aşırı kuruluğunu, kuruluğa bağlı oluşan cilt problemlerini hafifletmeye, cildi derinlemesine nemlendirerek sağlıklı bir yapıya kavuşturmaya yardım eder. Cildin beslenmesine, dış etkenlere karşı direnç kazanmasına yardım eder.

Çok kuru- Atopik cilt tipleri, diğer cilt tiplerine oranla daha hassas ve tahrişe daha açıktırlar. Çevresel faktörlere, hava şartlarına, kullanılan kozmetik ürünlere çok çabuk tepki gösterir, çok çabuk yıpranırlar. Ciltte kuruluğa bağlı şiddetli kaşıntılar oluşabilir, cilt tahriş olabilir, ciltte açılmalar, çatlamalar oluşabilir.

Uriage Xemose ürünleri, cilde yoğun nem terapisi yapmaya, cildin derinlemesine nemlenip yumuşamasını sağlamaya, daha sağlıklı ve aydınlık bir cilt dokusu kazandırmaya yardım eder. Xemose ürünlerinden cildinizin ihtiyacına uygun olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim