Vichy Aqualia Thermal Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

VICHY AQUALIA THERMAL ÜRÜNLERİ

Vichy Aqualia Thermal Ürünleri, nemsiz kalan, nem problemi olan ciltlere nem kazandırmaya, daha canlı ve dinç bir cilt görünümü kazanılmasını sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşur.

Seri, nemsiz kalmış olan, su tutma problemi yaşayan ciltlerin yeniden yapılandırılmasını sağlamaya yardım eder. İçeriğindeki Vichy Mineralize Su ile cilde ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya, farklı yüz bölgelerinde nemi eşit bir şekilde dağıtmaya yardımcı olur. Cilde canlılık ve nem kazandırmaya, daha canlı, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşturmaya destek olur. Vichy Aqualia Thermal Serisi ürünleri, cildi yatıştırmaya, ferahlatıp rahatlatmaya yardımcı olur. Hassaslaşmış ciltler de dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi sakinleştirmeye, cilt dokusuna yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Seriye ait ürünler cilt tipine, farklı kullanım bölgelerine ve kullanım şekline göre çeşitlilik göstermektedir. Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim