Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺184,00 - ₺516,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Youngblood Fondötenler

Aktif filtreler

YOUNG BLOOD FONDÖTENLER

Young Blood Fondötenler, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye, cilde sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilt kusurlarının görünümünü kapatarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya, cilt dokusunu kusursuzlaştırmaya destek olur. Cilt tonunun eşitlenmesine, cilt yüzeyindeki leke ve gözenek gibi problemlerin görünümünün hafifletilmesine yardım eder. Daha canlı, aydınlık, pürüzsüz bir cilt görünümü kazanılmasına destek olur. Cilde eşsiz bir doku kazandırmaya, farklı kapatıcılıktaki ürünleriyle cildinizin ihtiyacına cevap vermeye çalışır.

Young Blood Fondötenleri, cildin leke görünümü, gözenek genişlemesi, pürüzlü yapısı gibi cilt kusurlarını kapatmaya yardım eder. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Ürünler, cildi göz ve dudak makyajına hazırlamaya, cildin pürüzsüz ve kadifemsi bir dokuya kavuşmasını sağlamaya destek olur.

Farklı yoğunluktaki ve farklı dokulardaki Young Blood Fondötenlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim