Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Arginine

Arginine

Arginine ya da Arjinin diye bilinen bir amino asit türüdür. Proteinlerin yapısını oluşturan yaklaşık 20 kadar amino asit bulunmaktadır. Arginine de bu amino asit türlerinden biridir.

L-arginin maddesi vücut tarafından üretilmekle beraber ayrıca besinlerden de alınabilmektedir. Ancak ağır sporlarla uğraşan kişiler için yeterli olmayabilir bu nedenle de Arginin takviyesi alınması gerekebilmektedir.

Bağışıklık sisteminde de etkilidir. Özellikle kemik ve doku hasarı için güçlendirici etki sağlamaya yardım eder. Kas kütlesinin yoğunlaşmasını da sağlamaya yardımcıdır.

Daha pek çok konuda destek sağlamaya yardım edebilen ürün, özellikle büyüme için sağladığı etkiler ile tercih edilmektedir. Bir uzman tavsiyesi ile kullanılabilecek sporcu ürün çeşitlerinden biri olan Arginine ile kasların büyümesini destekleyebilirsiniz.

Arginine, yağ yakımını da desteklemek için yardımcıdır. Ancak başka rahatsızlıkları olan ya da başka ürünler kullanan kişiler olumsuz etkileşimlerden korunabilmek için uzman tavsiyesi ile alabilirler.

Arginine Ürünleri ve Fiyatları

Spor yaparken vücudunuzda arzuladığınız fiziksel görünüm ya da güçlendirme gibi etkiler için spor yapmayan insanlara göre daha güçlü bir beslenme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Güçlü bir beslenme ile vücudun, kasların, eklemlerin de beslenmesi sağlanabilir, sporcular bunu da doğal yollarla aldığınız beslenme ile gerçekleştiremeyebilirler ve sporcu ürün çeşitleri kullanılarak ihtiyacınız olan takviye sağlanabilmektedir.

Turuncu Kasa’da bulunan Arginine sporcu ürün çeşidi değişik markalara aittir. Bu ürünleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünü uygun fiyatlarla sipariş ederek alabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim