Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Avene Tolerance Extreme Ürünleri

AVENE TOLERANCE EXTREME ÜRÜNLERİ

Avene Tolerance Extreme, hassas ciltlerin kullanımına uygun geliştirilmiş ürünlerden oluşan bir seridir. Cildin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş olan seri, hassasiyeti hafifletmeye, hassasiyete bağlı oluşan problemleri gidermeye, cildin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaya yardım eder. Cilt hassasiyetini hafifletmeye, daha sağlıklı bir cilt dokusuna kavuşulmasını sağlamaya çalışır.

Hassas ciltler çevresel faktörlere karşı diğer cilt tiplerine göre daha fazla tepki gösterirler. Çok kolay tahriş olabilir, kızarabilir, pullanabilir, şiddetli kaşınma ve yanma sorunları yaşayabilirler. Cilt kolayca nemini kaybedebilir ve kuruyup; hassaslaşarak gerginlik hissine neden olabilir. Bu nedenle hassas ciltlerde kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Kullanılan ürünler dikkatli seçilmediği, cilde uygun ürünler tercih edilmediği takdirde ciltte yanma, kaşıntı, kızarıklık gibi çeşitli sorunlar yaşanabilir.

Avene Tolerance Extreme ürünleri, cildin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş olan ürünlerle cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya yardım eder.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim