Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺79,00 - ₺120,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Avene Tolerance Extreme Ürünleri

Aktif filtreler

AVENE TOLERANCE EXTREME ÜRÜNLERİ

Avene Tolerance Extreme, hassas ciltlerin kullanımına uygun geliştirilmiş ürünlerden oluşan bir seridir. Cildin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş olan seri, hassasiyeti hafifletmeye, hassasiyete bağlı oluşan problemleri gidermeye, cildin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaya yardım eder. Cilt hassasiyetini hafifletmeye, daha sağlıklı bir cilt dokusuna kavuşulmasını sağlamaya çalışır.

Hassas ciltler çevresel faktörlere karşı diğer cilt tiplerine göre daha fazla tepki gösterirler. Çok kolay tahriş olabilir, kızarabilir, pullanabilir, şiddetli kaşınma ve yanma sorunları yaşayabilirler. Cilt kolayca nemini kaybedebilir ve kuruyup; hassaslaşarak gerginlik hissine neden olabilir. Bu nedenle hassas ciltlerde kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Kullanılan ürünler dikkatli seçilmediği, cilde uygun ürünler tercih edilmediği takdirde ciltte yanma, kaşıntı, kızarıklık gibi çeşitli sorunlar yaşanabilir.

Avene Tolerance Extreme ürünleri, cildin hassasiyetine uygun olarak geliştirilmiş olan ürünlerle cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya yardım eder.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim