Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebek Tabak,Çatal,Bıçak

Tabak,Çatal,Bıçak


TABAK, ÇATAL, BIÇAK

Anne-babalar bebeklerini büyütürken, farklı durumlarla sorunlarla karşılaşırlar. Bebek bakımındaki en önemli konu, bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimini sağlıklı bir biçimde devam ettirmesidir.

Çoğu aile için ek besinlere geçiş çok heyecan verici bir süreçtir. Ek besinlere geçiş döneminde ailelerin yeterince araştırmış ve bilinçlenmiş olması gerekir. Bu dönemde bebeğin tercihlerine saygı göstermek ve bebekten gelen sinyalleri iyi değerlendirmek gerekir

Bebeklerin ek gıdalara geçişi, bebeğin kendisi için de bilmediği ve heyecan duyduğu bir zaman dilimidir. Özellikle 12. Aydan itibaren bebekler kendi yemeklerini kendileri yemek isterler. Kendilerine ait tabakları, kaşıkları ve beslenme araçları olsun isterler.

Bebek tabakları, bebek çatalları, bebeğin kendisine ait ürünlerle yemek yemesine imkan sunar. Bebek beslenmesinde kullanılacak aksesuarların bebeğin el ile tutmasına, kavramasına uygun olması ve güvenilir olması önemlidir.

Bebek kaşıklarının her kullanımdan önce ve sonra iyice yıkanması, bebeğin sağlığı açısından gereklidir. Kullanılan ürünlerin bebek için zararlı maddeler içeriyor olmaması gerekir.

Bebek için tabak seçerken ilgi çekici renkleri tercih edebilirsiniz. Bu yemek yemeyi keyifli bir hale getirebilir.

Avent çatal kaşık, Avent kase, Bebedor mama kaşığı, Chicco tabak seti gibi markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim