Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebek Bakım Yağları

  YAĞLAR 

  Bebek cildi kurumaya oldukça yatkındır. Bebeğin cildi suyu çabuk emer, ancak çabucak da kurur.

  Bebeğin cildi kuruduğunda, kızarıklık, kaşıntı, döküntü gibi cilt problemleri ortaya çıkabilir. Bebek cildi ile uyumlu ürünlerden yardım alarak, bebeğin cildini nemlendirebilirsiniz.

  Bebeğin cildinin nem dengesini korumak için banyoda uzun süre tutmamanız önerilir. Bebek için özel geliştirilen ürünler kullanmaya özen gösterin. Bebek nemlendiricisini, banyodan sonra bebeğin cildi nemli iken uygulayın.

  Yağlar, bebeğin cildini nemlendirmede kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Bebe yağları, bebeğin cildinde nemlenme, yumuşaklık ve yatışma sağlar.

  Bebe yağları, bebeğin cildini nemlendirmede kullanılabileceği gibi, masaj yapmak için de kullanılır. Masaj, bebeği rahatlatmaya, uykuya geçiş sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

   Bebeğinize masaj yaparken onunla konuşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Bu bebeğinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirmede de etkili olabilir.

  Bebek masajı, uygun bir ortamda yapıldığında bebeğe rahatlama sağlar.

  Dalin bebe yağı, Mustela masaj yağı, Sebamed bebek yağı, bebeğinizin rahatlamasında ve cildinin nemlenmesinde kullanabileceğiniz ürünlerdir.

   

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim