Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺56,00 - ₺125,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Cicabio Ürünleri

Aktif filtreler

BIODERMA CICABIO ÜRÜNLERİ

Bioderma Cicabio Ürünleri, çeşitli sebeplerle yıpranmış, hasar görmüş olan cildin sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir seridir.

Cildimiz, çevresel faktörlere, hava şartlarına, kullanılan ürünlere, uygulanan işlemlere zaman zaman tepkiler verebilir, yıpranabilir, tahriş olabilir. Cilt tahriş olması durumunda daha geçirgen bir yapıya bürünüp dış etkenlere karşı güçsüz bir hal alır. Bioderma Cicabio ürünleri yıpranmış, tahriş olmuş olan cildi yatıştırmaya, beslenip toparlanmasını sağlamaya yardımcı olur. Cildin sağlıklı ve canlı bir yapı kazanmasını destekler.

Cilt dokusunda meydana gelen yıpranmalar, cildin solgun, sağlıksız ve pürüzlü görünmesine neden olur. Ayrıca cildin dış etkenlere karşı olan direncinin düşmesine, bu durum da yıpranma oranının güçlenerek artmasına neden olur. Ciltte tahriş, kızarıklık, kaşıntı, çatlama vb cilt problemleri görülebilir. Cildin hassasiyeti yıpranmayla doğru orantılı olarak artabilir. Ciltte, hava şartlarına, nemsizliğe ya da herhangi başka bir sebebe bağlı olarak oluşmuş olan yıpranmaların ihmal edilmemesi cilt sağlığı için oldukça önemlidir.

Bioderma Cicabio Ürünleri, yıpranmış, hasar görmüş olan cildi yatıştırmaya, bakım yaparak ve nem dengesini düzenleyerek toparlanmasını sağlamaya, cildin hassasiyetini hafifletip daha sağlıklı ve canlı bir yapı kazandırmaya yardımcı olur. Bioderma laboratuarların da geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim