Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺44,00 - ₺78,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Bioderma Node Ürünleri

Aktif filtreler

BIODERMA NODE SAÇ BAKIM Ürünleri

Bioderma Node Ürünleri, Bioderma markasının saç bakımı ve saç temizliği için geliştirdiği özel bir seridir. Saç ve saçlı derinin bakımı için özel olarak geliştirilmiş olan bu seri, saçlı deriye bakım yapmaya, saçın ve saçlı derinin daha sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşmasını sağlamaya destek olur.

Node serisi, saçların ve saçlı derinin nazikçe temizlenmesini sağlamaya, saçlı derinin tahriş olmasının, kepek, yağlanma, hassas saç derisi ve dökülme gibi saç sorunlarının yaşanmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygun ürünlerin bulunduğu seri, saçla ve saç derisiyle ilgili sorunların çözümünü destekler.

Deterjan içermeyen bir formülle özel olarak geliştirilmiş olan seri, saçlarınızın ve saçlı derinin bakımında güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır.

Saçlarımız, görselliğimizi etkileyen en önemli unsurlardan biri olarak hayatımızın önemli bir yerinde bulunmaktadır. Günümüzde yoğun strese, tüketilen besinlere, hava kirliliğine, kullanılan çeşitli şekillendirme ürünlerine, boya, jöle gibi kimyasallara maruz kalan saç yıpranma, kırılma, dökülme gibi saç problemleriyle karşı karşıya kalabiliyor.

Bioderma Node Ürünleri, saçların temizliğini sağlamaya, bakımını yapmaya, saç tellerini güçlendirip daha dayanıklı, dirençli hale getirmeye yardımcı olur. Hassas saç ve saç derisini korumak için 1977’de Nodé adı altında non detergent (deterjan içermeyen) şampuanlar üretmeye başlayan Bioderma markasının Node Serisi ürünlerini saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.