Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml

Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml

Markası : Bioxcin Ürünlerini Gör

30551

8680512630173

5/1
SATIŞ FİYATI 297.41 TL
Boyut
1360
Kişinin Favorisi

Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml

Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 30 ml

Marka Adı: Bioxcin

Ürün Adı: Bioxcin Forte 3'lü Serum

Ürün Miktarı: 3 x 50 ml

Cilt Tipi: Yoğun saç dökülmesi yaşayan kişiler

Ürün Özellikleri: Saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilmiş serumdur. Bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir. Zayıf saç köklerinin güçlenmesinde ve daha sağlıklı çıkmasında etkili olmaya çalışır. Saç tellerini kalınlaştırmaya, canlandırmaya ve hacim kazandırmaya yardımcı olur. Daha etkili sonuçlar için Bioxcin Forte Şampuan ile birlikte kullanılması önerilir.

pH değeri saç derisi ve cilt ile uyumludur.

Sonuç: Saç dökülmesini önüne geçmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Saç dökülmesinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler ve saçlı deri başta olmak üzere saçın tamamına 15-20 damla uygulanır. Her gece uygulanması önerilir. Etkinliğini artırmak için sabah ve akşam günde iki kez kullanılabilir. İsteğe göre gece ya da gündüz kullanılabilir.

En az bir dakika boyunca saç derisine hafif masaj hareketleriyle yedirilir ve durulanmaz. Saçta minimum 8 saat kadar bir süre bekletilmelidir. Serumu kullandıktan sonra, saçlara daha iyi hacim sağlamak için fön makinası ile kurutulabilir.

İçerik: A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B5 vitamini, B9 vitamini, B6 vitamini, Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Omega-3, Omega-9, Apigenin, Kemferol, Mirisetin, Bal, Biotin.

 

Saç dökülmesinin pek çok farklı sebebi bulunmaktadır. Hava kirliliği, stres, ısıveren saç şekillendiriciler, kuaför işlemleri, boyama ve açma işlemleri, yanlış ürün kullanımı saç dökülmesine neden olabilir.

Saç dökülmesi sorunu kişinin kendisini kötü hissetmesine neden olabilir. Bu sorunu yaşayan kişilerin ürün seçimine özen göstermeleri gerekir.

 

Bioxcin Forte Serum, her biri 50 ml den oluşan 3’lü serumdur. Yoğun saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için geliştirilmiştir. Formülü bitkisel özlerle zenginleştirilmiştir.

Cilt ve saç derisi ile uyumlu bir pH değerine sahiptir. Zayıf saç köklerinde güçlenme sağlamaya ve saça hacim kazandırmaya yardımcı olur. Saçın sağlıklı gelişimini desteklemeyi amaçlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bioxcin Forte Şampuan ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml, Turuncukasa.com’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bioxcin Forte 3'lü Serum 3 x 50 ml

297.41TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim