Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Blistex

Blistex markasında bulunan dudak bakımı ürünlerine bu sayfadan ulaşarak daha yumuşak, sağlıklı ve güzel dudaklara sahip olabilirsiniz. Blistex, dudak bakımınız ve el bakımınız için nemlendirici ürünler tasarlamış, ürünlerini vitaminler ve bitkisel yağlarla zenginleştirmiştir.

Blistex Ürünleri

Blistex, dudaklara yönelik bakım sağlayan ürünler geliştirmektedir. Blistex markası çoğu ülkede kullanılmaktadır. Blistex ürünleri, dudakların bakımını yaparak güzel görünmelerine yardımcı olur. El bakım kremi ile ellerin bakımını yapar.

Dudaklarımızdaki doku, yüzümüzün cilt dokusundan farklı yapıdadır. Dudakların üst kısmında yer alan tabaka oldukça incedir bu nedenle de daha özenli bir bakıma ve korunmaya ihtiyaç duyar. Yüzümüze ve vücudumuzun bakımına verdiğimiz önemi dudaklarımıza her zaman veremeyiz, bu da dudakların kolayca kurumasına, çatlamasına neden olabilir. Dudakların dokusu cildimizin diğer bölümlerinden farklı olduğundan kendine özel bakıma ihtiyaç duyar. Blistex ürünleri ile dudaklarınızın ihtiyacı olan nemi, korumayı, yumuşaklığı sağlayabilirsiniz.

Blistex medplus, kuruyan ve çatlayan dudaklar için nemlendirici bakım sağlar. Stick ve kavanoz formu bulunur. İçerisinde Okaliptüs, mentol, camphor içeren ürün hasar gören ve kuruyan dudakları nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardım eder. Blistex medplus, kuru, çatlamış, pul pul ayrılmış dudaklarınıza bakım sağlamaya yardım eder. Dudaklarınızı hızlı bir şekilde yatıştırmaya ve kuruluktan yanan dudaklara ferahlık sağlamaya yardım eder.

Blistex Lip Balm çeşitleri ile dudaklarınızda eşsiz yumuşaklık ve bakım konforunu yaşayabilirsiniz.

Blistex daily lip conditioner, kuruyan dudakları nemlendirmeye, yumuşatmaya ve dudakların hasarlı dokusunu iyileştirmeye yardımcıdır.

Blistex el kremi, yoğun nemlendirici etkisi ile el ve dirsekleri nemlendirmeye yarar. Formülü allantoin ve gliserin ile yoğunlaştırılmıştır. Papatya özü içerir. Kuruyan cildi rahatlatmaya ve yumuşatmaya yardım eder. Ellerinizde ve yoğun kuruluk yaşadığınız dirsek gibi bölgelerde kullanılabilir.

Kollar ve bacaklar vücudun en sık kuruluk yaşayan bölgesidir, su geçirmez yapıları pul pul kuruluklara neden olur. Sürekli açıkta kalan, suyla, deterjanla ve sabunlarla temas halinde olan ellerimiz ise çok hızlı bir şekilde kurur ve yıpranır. Özenli bir bakıma gereksinim duyar.

Blistex Ürünleri ve Fiyatları

Blistex dudak koruyucu, meyve özlü olan çeşitleri A-B5-C vitaminleri içerir, dudakları nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur. Blistex Fruit Smoothies SPF 15 Meyve Özlü Dudak Koruyucu, içermiş olduğu güneş koruma faktörü ile dudaklarınızı zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya da yardım eder. Doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilen içeriği ile size tam bir koruyuculuk sağlamaya yardım eder.

Blistex Classic Lip Protector SPF 10 Klasik Dudak Koruyucu, Aloe, E vitamini, Pantenol, Papatya içeren bir formüle sahiptir.

Dudaklara yumuşaklık vermeye ve güneş ışınlarına karşı spf 10 derecesiyle koruma sağlamaya yardım eder. Güneşin zararlı ışınlarının cilt üzerinde kurutucu etkisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca erken yaşlanma belirtileri, lekeler de oluşabilir. Güneş koruyucu içeren Blistex dudaklarınızı tüm bu etkilere karşı korumaya da yardım eder.

Blistex dudak kremi, kuruyan ve çatlamış dudakların bakımını yaparak, nemlendirmeye, yumuşatmaya, korumaya ve onarmaya yardım eder.

Blistex lipstick, dudakları korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Blistex ürünleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim