Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Breath Right

Breathe Right Burun Bandı, burun kenarlarını yukarı doğru kaldırmaya ve kanallara daha iyi hava girmesine yardımcı olur. İlaç içermeyen ürün, farklı boy ve formdaki çeşitleri ile gece boyu burundan daha rahat nefes almanıza yardım eder.

Breathe Right Ürünleri

Burun tıkanıklığı tüm günlük hayatınızı etkilerken özellikle uyku saatlerinizi bir kabusa çevirebilir.

Burnunuz tıkalı olduğunda ağızdan nefes almak zorunda kalabilirsiniz, bu da horlamanıza ve ağız kuruluğuna, uykunun kalitesinin bozulmasına yol açabilir.

Üstelik burun tıkanıklığı sorununuz sık sık tekrarlıyorsa oksijen vücuda yeteri kadar temizlenmeden, nemlenmeden ve ısınmadan girer. Dişler ve boğazınız da mikroplara açık hale gelebilir, uykunuz sıklıkla bölünerek yeteri kadar dinlenemezsiniz.

Breath Right burnunuza uygun şekilde yapıştırdığınız an etki sağlamaya başlar. Cilde yapışarak burunun dış kenarlarını yukarı doğru kaldırır, bu şekilde geniz yolunu açar ve ve daha rahat bir şekilde nefes almanıza yardımcı olur. Yaşadığınız soğuk algınlığı, nezle, alerji gibi rahatsızlıklardan dolayı şişen burun etleri nefes almanızı zorlaştırır ve akşamları uykunuzun kalitesini düşürmeye neden olur.

Breathe Right Burun Bandı Klasik, Normal Boy ve büyük boy olarak farklı seçenekleri bulunmaktadır. İlaç içermez, kullanımı kolaydır ve gece boyu daha rahat nefes alarak kaliteli bir uyku uyumanıza, daha iyi dinlenmenize yardımcı olur.

Breathe Right Şeffaf Bant, şeffaf özelliktedir ve yine klasik bantla aynı şekilde çalışarak burnunuzdan daha rahat nefes almanıza yardımcı olur.

Breath Right Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle eşiniz horlamanızdan şikayet ediyorsa bir de Breathe Right Burun Bandı çeşitlerinden birini deneyin. Gece boyu sağladığı rahatlığı gördüğünüzde konforundan vazgeçemeyeceksiniz.

Normal, büyük boy gibi seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilir ve doğru seçimle en iyi etkiyi sağlayabilirsiniz.

Özellikle çocukların yaşadığı burun tıkanıklıkları çok daha zordur, ağızları sürekli açıkta olduğundan ağızdan alınan nefes, süzülmeden akciğerlere ulaşır. Sürekli tekrarlayan burun tıkanıklığı ise çocuğun ağız ve diş gelişimini, sağlığını da olumsuz yönde etkileyebilir. Gece rahat uyuyamayan çocuk sabahları daha huysuz olur, yemek düzeni bozulur ve gece yeterince dinlenemediğinden öğrenme güçlüğü bile yaşayabilir.

Breathe Right Burun Bandı Çocuklar İçin, 5 ve 12 yaş arasındaki çocukların burunlarına ve hassas ciltlerine özel tasarlanmış burun bantları farklı renkleri ile de çocuğunuzun çok hoşuna gidecek bir üründür.

Çocuğun burnuna kolayca yapıştırılarak çıkartılabilir, cildine zarar vermez.

Breathe Right Burun Bandı Menthol, büyük boy ve normal boy seçeneklerine sahiptir. Mentol ilaveli burun bandı hem burun kenarlarınızı açar hem de mentol kokusu ile daha ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur.

Gece uykusu çok önemlidir, kaliteli bir uyku tüm günü daha zinde ve keyifli geçirebilmenize yardımcı olur.

Kaliteli bir uyku için Breathe Right Burun Bandı çeşitlerini deneyebilirsiniz.

Turuncu Kasa sitesinden Breathe Right ürün çeşitlerine kavuşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim