Breathe Right Orijinal Küçük/Orta Burun Bandı 10 Adet (S.K.T 02-2028)

Breathe Right Orijinal Küçük/Orta Burun Bandı 10 Adet
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim
  • Breathe Right Orijinal Küçük/Orta Burun Bandı 10 Adet

Markası : Breath Right Ürünlerini Gör

12043

810071800399

5/1
PİYASA FİYATI 105.00 TL
SATIŞ FİYATI 94.5 TL
458
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Ürün Adı: Breathe Right Orijinal Küçük/Orta Burun Bandı 10 Adet

Marka Adı: Breathe Right

Ürün Miktarı: 1 kutu içerisinde 10 adet bant bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Geceleri uyku sırasında meydana gelen burun tıkanıklığı birçok kişinin şikayetçi olduğu konulardan biridir. Uyumaya çalışırken burundan nefes almak zamanla işkenceye dönüşebilir.

- Burun tıkanıklığı hayat kalitesini önemli oranda etkileyen bir durumdur. Geceleri ağızdan alınan nefes ise hem horlamaya hem de uyku düzeninin bozulmasına sebep olur.

- Breathe Right Burun Bandı Klasik Normal Boy, gece meydana gelen burun tıkanıklılığının azaltılarak rahat bir gece geçirilmesine destek olmak amacıyla üretilmiştir.

- Esnek tasarıma sahip olan ürün, burun derisini hassas bir şekilde yukarı doğru kaldırarak, burnun en dar bölgesinin hava yollarını rahatlatmış olur.

- Burun bantları, nefes alma sorunlarına ve uykuda horlamaya karşı oldukça etkili bir çözümdür.

- Bu bantlar, burnun en alt kısmının biraz üzerinde olan bölgeye takılır.

- Takıldığı zaman nefes alma sırasında burun yollarını kaldırıp genişlemesine destek olarak, ağızdan nefes almak yerine burundan nefes almanızı kolaylaştırır.

- Tıkanıklık probleminiz varsa, burnuzu %38'e kadar daha fazla açan burun bandını deneyerek kabus dolu gecelerin sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

- Burun bantının düzenli kullanımıyla birlikte ağızdan nefes almak azalacağı için horlama ihtimalide ortadan kalkmış olur.

- Ürün, horlamanın azalmasına katkı sağlarken, soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı burun tıkanıklılığının hafiflemesine de katkı sağlar.

- Uyku esnasında rahatlamak amacıyla kullanılan burun bandı, antrenman sırasında nefes almayı kolaylaştırdığı için sporcular tarafından da kullanılır.

- Piyasada birçok renk, çeşit ve boyutta burun bandı mevcuttur. Burada önemli olan kaliteli ve güvenilir markanın ürününü temin etmektir.

- OtriNatura'dan Breathe Right burun bantlarının farklı çeşitleri olduğu gibi çocuklar için özel tasarlanmış olanı da vardır. İhtiyacınıza uygun bandı temin ederek güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

- Breathe Right burun bantları hızlı ve etkili bir çözüm sunarak, kendinizi daha iyi hissetmenizi ve rahat uyumanızı sağlar.

- Sağlığa zarar verebilecek bir madde içermeyen bantların kullanımı oldukça kolaydır.

Kullanım Şekli: Tek kullanımlık olan bantın iki yanında bulunan yapışkan kısımlar, burnun iki yanına gelecek şekilde yapıştırılır.

Kullanım Sıklığı: Burun bandı ihtiyaç hissedilen durumlarda kullanılabilir. Ürünün günde 12 saatten fazla kullanılmaması tavsiye edilir.

Breathe Right Burun Bandı Klasik Normal Boy paketi uygun fiyata almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Breathe Right Orijinal Küçük/Orta Burun Bandı 10 Adet (S.K.T 02-2028)

94.5TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim