Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Boyut
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Cilt Bakım Kremleri

Cilt Bakım Kremleri

Genel olarak ciltleri kuru, yağlı, karma, normal olarak sınıflandırabiliriz. Ancak bu özelliklerden başka bu kategoriler altında da farklı cilt sorunları görülebilmektedir.

Cilt kuru ya da yağlı yapıda olup aynı zamanda kızarıklık sorunu yaşayabilir. Özellikle hassas yapıdaki ciltlerde kızarıklık, atopiye varan kuruluk, kuruluk sonucu oluşan kaşıntılar, canlılığını yitirerek matlaşma, sıkılığını kaybetme, yağlı parlamalar gibi farklı sorunlar görülebilir.

Uygun ürünü seçerken cildin tüm ihtiyaçları dikkate alınmalıdır.

Cilt bakım kremleri farklı özellik ve farklı formlara sahip olarak Turuncu Kasa sitesinde satılmaktadır. Sitemizin sayfalarında yer alan tüm ürünleri ve cilt bakım kremlerini ürün içeriklerinden okuyarak inceleyebilir ve cilt yapınıza en uygun olan ürünü seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kızarıklık sorunu genellikle cilt tonu açık olan kişilerde daha sık görülen bir sorundur. Bu sorun pek çok nedenle oluşabilir.

Tıpkı kuruluk gibi sık karşılaşılan bir cilt sorunudur.

Cildimizde bulunan kılcal damarlar cilt yüzeyine biraz daha fazla yakınsa ve cilt açık tondaysa bu damarlar daha kolay şekilde görülür. Aşırı sıcak ya da soğuk havalar, duygu durumlarıyla ilgili stres gibi bazı etkenler cildin kızarık görünmesine yol açabilir.

Bazen şartlar değiştiğinde kızarıklık düzelebilirken bazen de kalıtsal olarak görülebilir. Soğuk havalarda kızarıklık oluşan cildiniz normal hava şartları olan bir yere geldiğinizde normale dönebilir. Ancak düzelmeyen kızarıklık Rozasea hastalığını akla getirebilir.

Cilt Bakım Kremleri ve Fiyatları

Bu tip cilt sorunları için uygun cilt bakım kremleri kullanarak ciltte düzgün bir görünüm elde etmeye yardımcı olabilirsiniz.

Cildiniz yağlı yapıda ise yağlı parlama sorunu ile karşılaşabilirsiniz ve bu özellikle makyaj yaptığınızda kötü bir görünüm oluşmasına neden olabilir. Makyaj cildinizden akabilr ve yağ kirin, mikropların cilt yüzeyinde daha fazla tutunmasına yol açabileceğinden akne sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Bir de ciltte görülen aşırı kuruluk sorunu vardır. Uygun cilt bakım kremleri ile kuruluk yatıştırılabilir ve cilt canlılığına kavuşabilir.

Cilt sorunları içinde en sık görülen sorunlardan biri de kuruluk sorunudur. Uygun cilt bakım kremleri kullanılmadığında ihtiyaçları karşılanmayan cilt de daha ciddi oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Kuruluk giderilmediğinde cildinizde kaşıntılar, pul pul dökülmeler, kızarıklıklar, hatta çatlamalar, gerginlik ve batma hissi, ağrı gibi rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Uygun ürünler, düzenli kullanımla cildi hızlı bir şekilde yatıştırır ve yumuşaklık kazandırır.

Cilt bakım kremleri size daha düzgün ve güzel bir cilt kazandırmak için yardımcı olurlar. En kaliteli ve etkili markaları bir arada Turuncu Kasa’da bulabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim