Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Cosmed Cilt Bakımı Serisi

COSMED CİLT BAKIMI SERİSİ

Cosmed Cilt Bakımı Serisi, cilde ihtiyaç duyduğu hassas bakımı yapmaya, cildin ihtiyaçlarına uygun ürünlerle cilde bakım yapmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Seri, farklı cilt tiplerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt vermeye, cilde daha sağlıklı bir doku kazandırmaya yardımcı olur.

Seri, cildin derinlemesine temizlenmesini, ölü deri, kir ve yağdan arınmasını, cildin nemlenip yumuşamasını, yağ ve nem dengesinin düzenlenmesini sağlamaya çalışır. Cildin ihtiyacı doğrultusunda yaşlanma, nemsizlik, akne oluşumu gibi problemlere karşı bakım sunmaya yardım eder. Seri içerisinde bulunan ürünler cildi daha canlı, sağlıklı bir görünüme kavuşturmaya, cilde canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Problemlerinden arınmış, kusursuz bir cilt görünümü yaratmaya yardım eder.

Cilt bakımının dikkat edilmesi gereken en temel özelliği cilt tipine uygun ürünlerin seçilmesidir. Cosmed cilt bakımı serisi, farklı cilt tiplerine, farklı cilt ihtiyaçlarına ve farklı yaş gruplarına uygun geliştirilmiş ürünler içermektedir.

Cosmed uzmanları tarafından özenle geliştirilmiş olan cilt bakımı ürünlerini cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim