Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

DermaPlus MD

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DermaPlusMD, cilt bakımı dünyasında klinik olarak kanıtlanmış, ileri seviye cilt bakım çözümleri geliştirerek sunar.DermaPlusMD bakım felsefesi , dengeleme işlemi esnasında ciltte iritasyon problemi yaşanmadan uzun dönem başarılı sonuçları hedeflemektedir. Cilt bakımında gelişmiş son model teknolojiyi, sonuç odaklı etken içerikleri ile formüle ederek kaliteli ürünler üretir.Cildin sağlığı için maksimum fayda sağlayan sonuçlar sunmaya kendini adamıştır.

DermaPlus MD Ürünleri

Cilt bakımının öncülerinden DermaPlus MD, Kaliforniya’da Allure Labs. üretim tesisinde ürünlerini üretmektedir. FDA tarafından onaylı, güven ve kaliteli yapısı ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

DermaPlus MD; cilt sağlığını olumlu olarak destekleyecek, ileri teknoloji ile kaliteli ürün çeşitliliğine sahiptir. Cilt problemlerine yüksek seviyede çözüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ürün içeriğindeki bitki özleri ile cildinizde ferah ve doğal bir etki göstermeye çalışır.

Akneli cilt serisi, Karma & Yağlı cilt serisi, Anti-Aging & Restorative serisi, Onarıcı özel ürünler, Normal & Kuru cilt serisi, Antioksidan cilt serisi, Lekeli cilt serisi, Hassas cilt serisi gibi özel bakım ürünlerine sahiptir.

DermaPlus MD kullananlar ürünlerin olumlu etkilerini dile getirmektedirler. Kişilerin, cilt bakımına önem verip düzenli bir şekilde uygulama yapmalarını öneren bir markadır. İçeriklerindeki Aloe vera, badem, nane, duvar fesleğeni, melisa, mürver çiçeği, ayı üzümü, çiban otu, shea yağı, lavanta, mango, arnica, açelya, saponaria özü, vitamin C, vitamin E, arabidopsis, kivi, Jojoba, papatya özleri, kayısı gibi birçok zengin formülü ile mükemmel sonuçlar için yardımcı olmaktadır.

DermaPlus MD Zinclear SPF 30 çinko oksit içerikli güneş koruyucudur. UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korumaya çalışan bir üründür. Cildi yatıştırırken, cilt problemlerine de etkili çözüm sağlamaya çalışır. İçeriğindeki çinko oksit; leke, kırışıklık ve sivilce gibi sorunların giderilmesine yardımcı olacak etken maddedir.

DermaPlus MD Ürünleri ve Fiyatları

DermaPlus MD Retinol Youth Serum; hücre yenilenmesini artırarak sağlıklı ve canlı bir cilt sağlamaya çalışır. İnce çizgileri azaltmaya yardımcı olur.

DermaPlus MD Advanced Night Repair Plus; cildin elastikiyetini arttırırken, kırışık oluşumunu engellemeye çalışır. Gece bakımı sayesinde daha hızlı etki göstermeye çalışır.

DermaPlus MD EyeBrite; göz çevresi bakımında yardımcı olur. Renk tonunu eşitleyerek koyu halkaları gidermek için destek olur.

DermaPlus MD Collagen Hydrating Mask; tüm cilt tipleri için elastikiyetini koruyan ve güçlü bir nem sağlayan maskedir.

DermaPlus MD ürünleri ile cilde renk vermeye, cildi yenileyerek aydınlatmaya, cildin su kaybını engelleyerek cilde nem sağlamaya, dolgun görünüm sağlamaya, güçlü antioksidanlarla anti aging etki sağlamaya, yaşlanmaya karşı etkili çözümler sunmaya yardımcı olur.

Ürün içeriklerinde paraben, sls, sles, nikel, krom, kobalt, paladium, civa ve kortizon bulunmamaktadır. Kaliteli Üretim Uygulama Standartı tarafından onay verilmiş ve üretilmiştir.

DermaPlus MD, sağlıklı ve genç görünüm sağlamak için yüksek performanslı ürünleri ile hizmet vermektedir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim