Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml (S.K.T 12-2025)

Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml

Markası : Dermoskin Ürünlerini Gör

40889

8697796000516

55
SATIŞ FİYATI 258.45 TL
4964
Kişinin Favorisi

Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml 

Marka Adı: Dermoskin

Ürün Adı: Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

- Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml, tüm cilt tiplerine uygundur.

- Cildin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşın korunmasına, içeriğindeki Vitamin F, Vitamin E, Vitamin B5 ve Allantoin yardımıyla cildin bariyer tabakasını güçlendirerek güneşin verdiği zararlara karşın yüksek koruma amaçlı olarak kullanabilir.

- Cilt bakımınız için cildi korumaya ve tazelemeye yardımcı olur.

- Yüksek güneş koruma faktörlü içeriğiyle cilt yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturmaya, cilde sağlıklı bir doku kazandırmaya yardım eder.

- Ürün, cildi güneş ışınlarına karşı koruyarak yaşlanma belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye çalışır.

- Vitamin E; güneşin zararlı ışınlarından koruyarak ciltte leke oluşumunu en alt seviyeye indirmeye yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı olarak kullanılan E vitamini, cildin nem ihtiyacını ayarlayarak cildin canlı görünmesini sağlıyor.

- B5 Vitamini; güneşin zararlı etkileri, çevresel faktörlerin yaratacağı olumsuzluklara karşı korumaktadır. Cildin bariyer özelliğini arttırmaya, nemlendirmeye ve yaşlanma belirtilerine karşı etkide bulunarak daha iyi görünüm sağlamaya yardımcı olur.

- Güneş ışınlarını ciltte nötralize ederek cilde zarar vermesinin, cilt yüzeyinde güneş hasarı oluşmasının önüne geçmeye yardım eder.

- Cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya, cilt dokusunda koruyucu bir tabaka oluşturarak güneş ışınlarını ciltte nötralize etmeye çalışır.

- Spf97 faktörü sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya destek olur.

Kullanım Sıklığı: Günlük olarak güneşe çıkmadan önce kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde eşit dağılacak şekilde sürünüz. Terleme, yüzme ve havluyla silinme sırasında ürün kaybolacağından, etkisini artırmak için tekrar uygulamanız gerekir.

Ürün İçeriği : 

çeriğindeki Vitamin F, Vitamin E, Vitamin B5 ve Allantoin sayesinde cildin bariyer tabakasını güçlendirerek güneşin verdiği zararlara karşın yüksek koruma amaçlı olarak kullanılır. Cilt bakımınız için cildi korumaya ve onarmaya yardımcı olur. UVA tarafından güçlendirilmesinde avobenzone dışında, Tinosorb M ve Tinosorb S benzeri güçlü yeni jenerasyon filtreler kullanılmıştır. Yoğun nem sağlayarak hassasiyeti azaltır. Celligent içinde bulunan Ethyl Ferulate, Carnosolic Acid, Uridine Monophosphate ile DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına yardımcı olur. DNA hasarının oluşmasını engellemeye ve epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşın koruyarak yeni epidermal dokunun meydana gelmesi gibi doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur. Renksiz, beyaz iz bırakmayan ve yağlı olmayan yapısıyla cilde ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır.

Dermoskin markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

Yorumlar
çiçek
25.10.2022
çiçek

Gerçekten çok iyi bir güneş kremi

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Dermoskin SPF 97 Ultra Face Protection Gel Cream 50 ml (S.K.T 12-2025)

258.45TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim