Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant (S.K.T 02-2025)

Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant (S.K.T 10-2024)
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim
  • Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant (S.K.T 10-2024)

Markası : Stiefel Ürünlerini Gör

8583

5054563093592

5/1
PİYASA FİYATI 249.90 TL
SATIŞ FİYATI 174.93 TL
4966
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant

Driclor Roll On 20 ml / Terlemeye karşı Antiperspirant

Ter, vücut ısısını dengelemek için gerçekleşen doğal bir süreçtir. Bazı kişilerde ter bezlerinin fazla çalışması aşırı terlemeye sebep olabilir. Genetik faktörler, heyecan, stres, duygu değişimleri gibi etkiler aşırı terlemeye neden olur.

Aşırı terleme koltuk altı, eller, ayaklar, yüz gibi bölgelerde ve vücudun her yerinde görülebilir. Terleme ıslaklık ve bazen de kötü kokuya sebep olabilir. Antiperspirant özellikli roll-on.lar terlemeyi azaltmaya ve yeni oluşumları gidermeye yardım eder.

Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant, aşırı terleme için geliştirilen roll-on. Jel, ter bezlerindeki terlemeyi azaltmaya ve yeni ter oluşumunu gidermeye yardım eder. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. El, ayak ve koltuk altında aşırı terleme görülen yerde kullanılabilir.

İçerik:

Alkol, alüminyum klorür, su

Kullanım Alanları:

Koltuk altı, eller ve ayaklar

Driclor’u akmayacak biçimde düz zemine koyun. Kapağını açıp,yerine silindir başlığı bastırarak takın. Büyük kapak ile şişeyi kapatabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

Driclor kullanılacak bölgeyi kurulayın. Başlangıçta günde 1 kez geceleri, ince tabaka olarak sürün. Tek tabaka yeterlidir, üst üste sürmeyin. Sabah uygulanan bölgeyi yıkayıp, isterseniz deodorantınızı kullanabilirsiniz. Aşırı terleme azalmaya başladığında haftada 1 veya 2 kez kullanılabilir.

*Islak, hasar gören, hassas, tahriş olan ve yeni tıraş edilen cilde uygulamayınız. Gözle temastan kaçının. Giysilerde leke yapabilir bu yüzden kullanım sonrası cilt kuruduktan sonra giysilerinizi giyin. Takı veya parlak metal yüzeylerle temastan kaçının. Kullanım sonrası kapağı sıkıca kapatın.

Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Driclor Roll On Applicator 20ml / Terlemeye karşı Antiperspirant (S.K.T 02-2025)

174.93TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim