Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ducray Melascreen Ürünleri

DUCRAY MELASCREEN ÜRÜNLERİ

Ducray Melascreen ürünleri, cildin lekeli görünümünü düzenlemeye, kahverengi lekelerin görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Renk açıcı özelliğe sahip ürünler cildin lekeli görünümünü hafifleterek daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü kazanılmasına destek olur. Yeni leke oluşumunun önüne geçmeye, cildi leke oluşumuna eden olan etkenlere karşı güçlendirmeye yardım eder.

Cilt yüzeyinde, güneş ışınlarına, hamileliğe, hormonal değişimlere, genetik faktörlere, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerine bağlı olarak çeşitli lekeler oluşabilir. Ducray Melascreen ürünleri, cildin lekeli görünümünü hafifletmeye, cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. . Cildi yeni leke oluşumuna neden olan faktörlere karşı güçlendirmeye, yeni leke oluşumuna karşı korumaya yardım eder.

Ducray Melascreen ürünlerinden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim