Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Triple 2,8 gr Üçlü Far

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow-Üçlü Far
  • Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow-Üçlü Far

Markası : Jane Iredale Ürünlerini Gör

9244

670959111067

5/1
202.37 TL Sepette %10 İndirim 182.13TL
Seçenek
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Triple 2,8 gr Üçlü Far

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow-Üçlü Far

Güzelliğinizi ortaya çıkartmak ve bakımınızı tamamlayabilmek için kullandığınız makyaj ürünleri sizi güzelleştirirken bazen cildinize zarar verir, içeriğinde bulunan kimyasallar cilt dokusunda hasarlara sebep olabilir.

Jane Iredale ürünleri özel ve zengin içeriklerinin kaliteli etkileri ile sizi güzelleştirirken aynı zamanda cildinize bakım yaparak ve cildinizi korumaya yardım eder.

Özellikle göz çevresi ve göz kapağı en hassas ve ince dokuya sahip bölge olduğundan daha kolay bir şekilde yıpranır bu sebeple göz makyaj ürünlerinin seçimi konusunda titiz davranmak gereklidir.

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Triple 2,8 gr Üçlü Far, tıpkı tekli farın içeriğinde olduğu gibi nar özsuyu ve çam ağacı özleri, mika içerir.

Renk pigmentlerinin ince yapıya sahip olması sayesinde kolay uygulanır ve uygulamanın düzgün görünmesini sağlar, topaklanma yapmaz.

Bilimsel testlerden geçirilerek hipoalerjenik olarak tasarlanmıştır, alerji yapmaz ve hassas ciltler bile güvenle kullanabilirler.

Islak ya da kuru kullanıma uygun olan üçlü far, kullanım kolaylığı ve gölgeleme yapabilme imkanını tek ürünle sağlamaktadır.

Yoğun bir makyaj ve etkili bakışlar için ıslak kullanım;daha hafif ve doğal görünümlü bir makyaj içinse kuru olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Genellikle gece makyajı için ıslak kullanım, gündüz makyajı içinse kuru olarak kullanımı tercih edilmektedir. Üçlü seçeneği ile isterseniz üç farklı renk isterseniz de etkili gölgelendirme uygulayabilirsiniz.

Azure - Brown Sugar - Cloud Nine - KhakiKraze -PecanChocolate - SeaFoam - Silver Lining - TripleCognac - Truly Denim – PinkBliss – Sweet Spot – Think Pink renk seçenekleri mevcuttur.

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Triple 2,8 gr Üçlü Far, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır, sitemizde uygun fiyatlar ve yüksek kalite bir arada.

Bileşimi:

Mica, BoronNitride, Dimethicone, Pine Bark Extract,PomegranateExtract. TitaniumDioxide,IronOxides, Carmine, ManganeseViolet, ChromiumOxideGreens.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Jane Iredale Pure Pressed Eye Shadow Triple 2,8 gr Üçlü Far

182.13TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim