La Biosthetique Solaire spf 30

Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim

Markası : La Biosthetique Ürünlerini Gör

7220

4040218642162

5/1
75.84 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

La Biosthetique Solaire spf 30

La Biosthetique Solaire spf 30

Ana merkezi Paris olan La Biosthetique, 1950'de biyokimyacıMarcel Contier tarafından geliştirilmiştir. Günümüzde modern laboratuvarlarda,hayvanlar üzerinde test edilmeden, kozmetik ve tıptan yararlanılarak ürünleri geliştirilmektedir. Bilim adamların yaptığı çalışmalarla cilt ve saç için güzellik konsepti geliştirilmiştir. Biyolojik saflığı, doğal ve faydalızenginlikleri; lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir.

La Biosthetiqueürünleri Avrupa cilt kliniğinde, dermatolojik kurallara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerin tamamı ECOCERT kriterlerine tabidir. Ürün bileşimlerinin %95-100 ü doğaldır. Ürünlerin içeriğinde sentetik renklendirici ve parfümler, silikonlar, mineral yağlar ve sentetik bakım maddeleri ve ürünlerin ömrünü uzatan parabenler bulunmamaktadır.

La Biosthetique Naturel Cosmetic ürünleri Kara Ormanlardaki Bad Liebenzell bölgesinde bulunan saf spa suyu içerir. Spa suyu, iyi içme suyu kalitesindedir, doğallığı korunarak çıkarılmaktadır.

La Biosthetique Solaire spf 30

La Biosthetique Solaire spf 30, yüz ve vücut için bakım emülsiyonu.

Hassas ve çocuk cildi için kullanılabilir.

Su geçirmez yapısı ile yoğun koruma sağlamaya yardımcıdır.

Spf30 koruma faktörü içerir.

Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Uzmanlar, hem yaz aylarında hem de kış aylarında güneş koruyucu ürünler kullanmadan güneşe çıkılmaması konusunda uyarmaktadır. Güneş ışınları,ciltte bazı hasarlara sebep olmaktadır. Güneş yanıkları, kızarıklıklar,kırışıklıklar, lekeler, çizgiler bunlardan bazılarıdır. La Biosthetique MethodeSoleil spf30, yüz ve vücut için güneş koruyucudur.

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce yüz ve vücuda uygulayın. Öğle saatlerinde güneşe çıkmayınız ve güneşte çok kalmayınız. Bebekler ve çocuklar için de güneş koruyucu ürünler mutlaka kullanılmalıdır.

La BiosthetiqueSolaire spf 30, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

La Biosthetique Solaire spf 30

75.84TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim