Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

La Biosthetique

Ana merkezi Paris' te bulunan La Biosthetique markası, ürünlerini doğal içeriklerle formülize etmiştir. Farklı cilt ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, çözüm geliştirmeye çalışmaktadır. Ürünlerini geliştirirken, farklı cilt tiplerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır.

50 ürün var.

La Biosthetique Ürünleri

La Biosthetique, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçları için tasarlanmış olan ürünlerden oluşmaktadır.1950 yılında biyokimyacı Marel Continer tarafından tasarlanmış olan bir markadır. Firmanın ana merkezi Paris’te bulunmaktadır.

La Biosthetique ürünleri, doğanın içinden gelen ürünlerle formüle edilmiştir ve ECOCERT kriterlerine uygundur. Ürünleri doğal içerikler ve yeni teknoloji sistemlerinin işbirliği ile ortaya çıkartılmaktadır ve ürünler sentetik maddeler, parabenler içermemektedir.

La Biosthetique Physiosome Alpha, cildinizi ölü hücrelerden derinlemesine temizleyerek, cilde canlılık vermeye yardım eder. İçeriğinde meyve asidi ve proteinler bulunur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Güzel görünmenin sırlarından biri de, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Ölü hücrelerden arınan cilt, diğer bakımlara kendini hazırlar. Temizlenen cildiniz canlanır ve pürüzlerden arınır.

La Biosthetique Teint Naturel, cildinizin daha güzel ve düzgün görünmesini sağlamaya yardım eden fondötendir. Ürünün farklı tonlarda 5 ayrı rengi bulunur ve cildinize en yakın rengi seçerek doğal bir güzellik elde edebilmenize yardımcıdır.

Ayrıca sahip olduğu mineral içerikler ve E-C vitaminleri ile cildinize bakım yapmaya da yardım eder. Ürünün her tonu anti aging özellik taşımakta ve kırışıklık sorunu için mücadele etmeye yardımcı olmaktadır. Doğal içerikleri sebebiyle güneşe karşı da doğal koruyucular içerirler. Gözenekleri tıkamaz. Bu yüzden de siyah nokta ve sivilce oluşumuna sebebiyet vermez. Cilt yapısıyla uyumlu özelliktedir. Cildin yenilenmesini hızlandırmaya ve cildi canlandırmaya yardımcıdır. Cilde kadifemsi bir yumuşaklık ve ipeksi bir görünüm sağlar. Cilde doğal bir görünüm sunmaya çalışır.

La Biosthetique Ürünleri ve Fiyatları

La Biosthetique Creme Nourissante, doğal yağ bileşenleri içeren bir üründür. Kuru ciltlerde nemlenme etkisi sağlayarak, yumuşaklık hissi vermeye çalışır. Kuru cildi yenilemeye ve canlılık kazandırmaya çalışır. Hoş ve doğal kayısı kokusu ile severek kullanabileceğiniz bir üründür. Ayçiçeği yağı, bitkisel gliserin, E vitamini içerir.

Cildin düzenli olarak bakımının yapılması, temizlenmesi, nemlendirilmesi ve en önemlisi ihtiyaca uygun doğru ürünler seçilmesi, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardım eder.

Kadınlar çoğu zaman güzelliklerini ortaya çıkarabilmek için, makyaj uygulamalarına başvururlar. Yapılan makyajın, vazgeçilmez unsurlarından biri de göz makyajıdır. Gözler, güzelliğin anlamıdır. Yapılan makyaj ile bakışlara anlam, derinlik katılabilir. Ancak unutulmaması gereken bir şey de, yapılan makyajın temizlenmesidir. Özellikle göz çevresinin yapısı çok hassastır. Göz çevresindeki makyajın, doğru ürünlerle, göz çevresine zarar vermeden temizlenmesi gerekir.

La Biosthetique Eye Make-Up Remower, hassas göz çevresindeki kiri ve makyajı temizlemeye yardımcıdır. Cilt yapısıyla uyumludur ve göz çevresinde kuruluk hissi yaratmaz. Cildin daha rahat nefes almasına yardımcı olur ve kirpikleri de beslemeye çalışır. Ürünü pamuğa dökerek, tüm göz makyajını temizleyebilirsiniz.

Cilt bakımınızda kullanabileceğiniz ürünlere sahip olan La Biosthetique markasını Turuncu Kasa’ da bulabilir ve ürünlerini inceleyerek, indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.