Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Lierac Premium Ürünleri

LİERAC PREMİUM ÜRÜNLERİ

Lierac Premium, cildin ileri dönem yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş global yaşlanma karşıtı bir cilt bakım serisidir. Cildin kırışıklık ve derin çizgi görünümlerini hafifletmeye, cilt dokusunu sıkılaştırmaya yardım eder. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, cildin yeniden şekillendirilmesini, yeniden yapılandırılmasını, sarkma görünümünün toparlanmasını sağlamaya destek olur. Ürünler, ciltte botoks etkisi yaratmaya, derin çizgi ve kırışıklık görünümünü hafifletmeye, cildin sarkma ve gevşemesinin önüne geçmeye, cilde sıkılık kazandırmaya yardım eder. Cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaya çalışır.

Premium ürünleri cildin beslenip güçlenmesine, yeni kırışıklık ve çizgi oluşumunun önüne geçilmesine destek olur. Cildin kırışıklık ve derin çizgi görünümlerini doldurmaya, hafifletmeye yardım eder.

Lierac uzmanlarınca geliştirilmiş olan Premium serisi ürünleri, global yaşlanma karşıtı bakıma ihtiyaç duyan olgun ciltlerin kullanımına uygundur.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim