Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺13,00 - ₺42,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Nivea Cilt Bakımı Ürünleri

Aktif filtreler

NIVEA CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Nivea cilt bakımı ürünleri serisi, cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım sağlamaya yardımcı çeşitli cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Seri içerisinde, cilt ihtiyaçlarına ve cilt tipine göre farklılık gösteren ürünler bulunmaktadır.

Seri, temizleme ürünleri, maskeler ve peelingler, gündüz ve gece kremleri, yaşlanma karşıtı ürünler, serumlar ve benzeri çeşitli cilt bakımı ürünleri içermektedir. Cilt bakımının dikkat edilmesi gereken en temel özelliği cilt tipine uygun ürünlerin seçilmesidir. Nivea, farklı cilt tipleri için geliştirdiği cilt bakımı ürünleriyle cildin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir bakım sağlamaya yardımcı olur.

Seri içerisinde bulunan ürünler cildin derinlemesine temizlenmesine, ölü deri, kir ve yağdan arındırılmasına, yağ ve nem dengesinin düzenlenmesine, nemlendirilmesine, yaşlanma karşıtı bakım sağlanmasına, cildin ihtiyacına yönelik bakımın yapılmasına destek olur. Cilde canlılık kazandırmaya, cildin daha sağlıklı ve ışıltılı bir yapı kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Nivea cilt bakımı ürünlerinden cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçip cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim