Nuxe Merveillance Ürünleri ve Fiyatları | TuruncuKasa

Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺150,00 - ₺223,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Nuxe Merveillance Ürünleri

Aktif filtreler

NUXE MERVEİLLANCE EXPERT ÜRÜNLERİ

Nuxe Merveillance Expert ürünleri, yerleşik mimik çizgileri, kırışıklık, sıkılık kaybı gibi ileri dönem yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Cildin toparlanmasını, daha genç bir görünüme kavuşmasını destekler. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, cildin yeniden şekillendirilmesini, yeniden yapılandırılmasını, sarkma görünümünün toparlanmasını sağlamaya destek olur. Ürünler, cildin derinlemesine beslenmesine, yeni yaşlanma belirtisi oluşumuna karşı direnç kazanmasına yardım eder. Daha genç, daha sağlıklı ve aydınlık bir cilt görünümü kazanılmasına destek olur.

Merveillance Expert ürünleri, cildin çizgi ve kırışıklık görünümlerini hafifletmeye, çizgilerin doldurulmasını sağlamaya, cildi sıkılaştırmaya yardım eder. Cilde daha genç ve pürüzsüz bir doku kazandırmaya yardım eder. Cilt dokusunun kadifemsi bir yumuşaklığa, pürüzsüzlüğe kavuşmasına destek olur.

Merveillance Expert ürünlerinden, cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanları seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.