Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+

Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+
 • Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+

Markası : Avent Ürünlerini Gör

2258

9000000090101

55
PİYASA FİYATI 400.00 TL
SATIŞ FİYATI 360 TL Sepette %10 İndirim 324.00TL
Renk
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18Ay+ Pipetli :


Kendi başına bir şeyler başarmaya çalışan bebeğinizin 18. Ayından itibaren kullanabileceği damlatmaz, pipetli bardak işinizi kolaylaştırmaya yardım edecek.

Bebeğiniz biberondan kurtulmaya ve normal bardak ve araç gereçlerle beslenmeye başlıyor ve bunu kendi başına, dökmeden yapabilmek onun için oldukça önemli. Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar, kapağı sayesinde dökülmez, bebek sadece çektiğinde gelir bu şekilde üstünü kirletmez ve kendine olan güvenini kaybetmeye neden olmaz.

340 ml olan formu ile parka, deniz kenarına, pikniğe rahatlıkla bir şeyler koyarak yanınızda götürmenize yardım edebilir.

Akıtmaz uçlu yumuşak silikon uca sahip olan pipetli bardak bebeğin ısırmasına karşı dayanıklı bir uca sahiptir.

Kapağı döndürülerek kapatılır ve ucunun temiz kalması sağlanmış olur.

Renkli ve hikaye anlatımlı desenleri ile bebeğin hoşuna gidecektir ve kendi kendine beslenme isteğini arttırmaya da yardım edebilir.

Çocuklar büyümeye başladıklarında yavaş yavaş, yeme ve içme eylemlerini yardım almadan, kendi başlarına yapmak isterler. Onların kendilerine olan güvenlerini arttırabilmek için geliştirilmiş olan ve güvenli kullanım sağlamaya yardımcı olacak aksesuarlar ile siz de onlara destek olabilirsiniz.

Sıvıyı sızdırma yapmayacak yapıdadır, çevirmeli kapağı kolayca kapanıp açılabilir. Parçalarına ayırarak tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Avent ürünleri BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Silikon dan tasarlanan pipeti de bebeğinizin ağzına batmayacak şekilde yumuşaktır, silikon maddesi son derece dayanıklıdır, uzun ömürlü bir kullanım sağlamanıza yardım eder.

Pipetli bardakları dökülme yapmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız için değişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne ve babaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu ve keyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyor.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18Ay+ Pipetli , Turuncu Kasa’da satılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

Yorumlar
K** A**
01.03.2022
Güzel ürün

Güzel bir ürün. pipetin değişebilmesi hijyen açısından güzel. dökülme problemi hiç yok ve ful kapanabiliyor.

  E** S**
  23.02.2022
  teşekkürler

  çocuklarım için güvenle alabileceğim bir ürün teşekkürler

   Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

   Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+

   Bu kategorinin en çok bakılanları

   324.00TL
   Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
   whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim