Phyto Color Bitkisel Saç Boyası 9.8 - Açık Sarı Bej Yeni Formül

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası 9.8 - Açık Sarı Bej Yeni Formül
  • Phyto Color Bitkisel Saç Boyası 9.8 - Açık Sarı Bej Yeni Formül

Markası : Phyto Ürünlerini Gör

52523

3338221010575

5/1
PİYASA FİYATI 599.90 TL
SATIŞ FİYATI 479.92 TL Sepette %10 İndirim 431.93TL
455
Kişinin Favorisi

Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası 9.8 - Açık Sarı Bej Yeni Formül

5 Bitkisel Pigmentin Eşsiz Karışımı: Yalancı İğde Türevi, Kök Boya, Kız Gözü Çiçeği, Katırtırnağı, Bakkam Ağacı Çok yoğun bir renklendirme için yüksek konsantrasyonda bitkisel pigmentler Renk tonuna bağlı olarak % 74’e kadar doğal, derin ve ışıltılı bir renk

Rengi derinleştiren değerli yağlar: Monoï ve Jojoba Saçı güzelleştirmek ve saç tellerini korumak için sinerji içinde hareket eden iki % 100 bitkisel yağ

Nazik bir renklendirme için yatıştırıcı aktif bileşenler - Hünnap ağacı kabuğu özü: Kaşıntıyı önler, % 100 doğal içeriklerden elde edilir, rahatsızlık hislerini yatıştırır. - Epaline ™: Tahriş önleyici özelliklere sahip, % 100 bitkisel yağ, saç derisini koruyucu bir filmle sarar.

Minimum Alerji Riski Renklendirici krem ne PPD (para-fenilendiamin) ne de Rezorsinol içerir; bunlar daha hassas türevleri ile değiştirilir. Alerji riski açıkça en aza indirilir, ancak sıfır değildir: alerjik eğilimi olan kişilere kullanımdan 48 saat önce bir alerji testi uygulaması önerilir.

İÇERİKLER (Cостав): AQUA / WATER / EAU. CETEARYL ALCOHOL. ETHANOLAMINE. PROPYLENE GLYCOL. CETEARETH-25. CETETH-2. PEG-2 RAPESEEDAMINE. PEG-4 RAPESEEDAMIDE. TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE. OXIDIZED CORN OIL. FRANGULA ALNUS BARK EXTRACT. RUBIA TINCTORUM ROOT EXTRACT. HAEMATOXYLON CAMPECHIANUM WOOD EXTRACT. COREOPSIS TINCTORIA FLOWER LEAF STEM EXTRACT. GENISTA TINCTORIA FLOWER LEAF STEM EXTRACT. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. ZIZYPHUS JOAZEIRO BARK EXTRACT. GARDENIA TAHITENSIS FLOWER. TOCOPHEROL. MALTODEXTRIN. PROPANEDIOL. PARFUM / FRAGRANCE. SODIUM SULFITE. 4-CHLORORESORCINOL. POLYQUATERNIUM-22. 2-METHYLRESORCINOL. ASCORBIC ACID. SODIUM HYDROSULFITE. TETRASODIUM EDTA. M-AMINOPHENOL. 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE. P-AMINOPHENOL. PHENYL METHYL PYRAZOLONE. 10023A.

ÖNEMLİ: HER KULLANIMDAN 48 SAAT ÖNCE CİLT ALERJİ TESTİNİN UYGULAMANMASI ZORUNLUDUR.

Seçenek 1-Doğal Saçlarda Uygulama: Saçı tek tek ayırarak karışımı saç dibine aplikatör ile uygulayınız. Sonra ürünün kalanını özenle karıştırarak saçın tamamına dağıtınız. Etki göstermesi için 40 dakika bekleyiniz. Seçenek 2-Boyalı Saçlarda Uygulama: Saçı tek tek ayırarak karışımı saç dibine aplikatör ile uygulayınız. Saç dibinde etki göstermesi için 30 dakika bekleyiniz. Daha sonra ürünün kalanını saç boyunca saç uçlarına dağıtınız. Etki göstermesi için 20 dakika daha bekleyiniz.

Bekleme süresi bittikten sonra saçın üzerine az miktarda ılık su döküp boya maddesini eriyik hale getirmek için hafifçe masaj yapınız. Su berraklaşıncaya kadar saçınızı bol su ile iyice durulayınız. Şampuan kullanmayınız.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası 9.8 - Açık Sarı Bej Yeni Formül

431.93TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim