Filtreleme kriteri

Markalar
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Phyto Phytomillesime Ürünleri

PHYTO PHYTOMİLLESİME ÜRÜNLERİ

Phyto Phytomillesime ürünleri, boyalı, işlem görmüş, yıpranmış saçlara ihtiyaç duyduğu özenli bakımı yapmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Boyalı saçlara bakım yapmaya, saç renginin canlılığını ve parlaklığını daha uzun süre korunmasını sağlamaya, saçı beslemeye ve nemlendirmeye yardım eder. Saç tellerinin beslenip kalınlaşmasını sağlamaya, saçların yıpranmış, kuru görünümünü hafifletmeye, saça nem kazandırmaya yardım eder. Boyalı saçların rengini daha uzun süre korumaya, saçların daha uzun süre parlak ve canlı bir renge sahip olmasını sağlamaya çalışır.

Phytomillesime ürünleri, saçların derinlemesine beslenmesine, saç tellerinin nemlenip kalınlaşmasına, güçlenmesine yardım eder. Saç renginin daha uzun süre canlı ve parlak görünmesine, ışıltısını ve canlı rengini daha uzun süre korumasına yardım eder. Ürünler, boyalı ve işlem görmüş olan saçların yıpranmasını hafifletmeye, daha canlı ve güçlü bir yapıya kavuşturmaya yardım eder.

Phytomillesime ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları seçerek boyalı ve işlem görmüş olan saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim