Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Sindirim Sistemi Ve Probiyotikler

Sindirim Sistemi ve Probiyotikler

Hem sizin hem de bebeğiniz ve çocuğunuz için kullanabileceğiniz probiyotik çeşitlerinde şaşırtan fiyatlar Turuncu Kasa’da! Sindirim sistemini destekleyen ürünler ve probiyotik takviyelerinde geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor; fiyatları en düşük düzeyde tutuyoruz. Sağlık için son derece önemli olan takviye ihtiyacınızı en ekonomik alışverişle karşılayın. Hemen probiyotik satın al diyerek uygun fiyat avantajlarından faydalanın ve siparişinizi oluşturun. 

Probiyotik Nedir?

Vücut için faydalı olan, sindirim sistemi başta olmak üzere vücudun tüm sistemlerini destekleyen bakteri ve mayalar, probiyotik nedir sorusunun yanıtıdır. Vücuda zararlı olan bakteri ve virüslerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olması ve bu anlamda vücudun savunma sistemini desteklemesi ise probiyotik ne işe yarar sorusuna yanıt olabilir. Probiyotik çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve denemek istedikleriniz için online sipariş verebilirsiniz. 

Probiyotik Takviyesi

Vücudun tüm sistemlerini desteklemek için takviye gıdalardan faydalanabilirsiniz. Probiyotik takviyesi için de en doğru adrestesiniz. Kullanım şeklinize uygun türdeki probiyotikler için şimdi sipariş vererek ürünlerin kısa zamanda size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Düşük fiyatlarla birlikte indirimler de sitemizde ve bütçe dostu alışveriş fırsatları devam ediyor. 

Probiyotiğin Faydaları 

 • Sindirim sistemindeki iyi bakterileri destekliyor olması probiyotik faydaları arasında en önemli olanıdır. 

 • İshal ve kabızlık gibi sindirim sistemi rahatsızlıklarının önlenmesine destek olur. 

 • Ağız, idrar yolları, deri ve akciğer sağlığı açısından önemlidir. 

 • Enfeksiyonlardan kaynaklanan iltihaplanmanın önlenmesi için probiyotik takviyesi kullanılabilir. 

 • Vücuda giren vitaminlerin sentezlenmesini destekler. Bu sayede vücudun bağışıklık sistemine de önemli katkılarda bulunur. 

Probiyotik Nasıl Kullanılır?

Hangi markanın hangi formdaki ürününü tercih ettiğinize bağlı olarak probiyotik nasıl kullanılır sorusunun yanıtı değişebilir. Tablet ya da kapsül formundaki takviyeler az miktarda su ile yutularak kullanılır. Toz formunda olanlar su ya da yoğurt içine karıştırılarak alınabilir. Çiğnenebilir formda olanlar tek başına çiğnenerek alınan takviyelerdir. Sıvı olanlar da yine tek başına alınır. 

Bebekler İçin Probiyotik Takviyesi

Doktora danışmak kaydıyla bebeklere probiyotik takviyesi verilebilir. Ancak doktora danışmadan bu ürünlerin bebekler için kullanılmamasına da dikkat edilmelidir. Sıvı formda olanlar bebekler için probiyotik takviyesi olarak tercih ediliyor. Tablet ya da kapsül şeklinde olanlar bebeklerin yutmasının zor olması nedeniyle yetişkinlere yönelik olan ürünlerdir. 

Çocuklar İçin Probiyotik Takviyesi

Genellikle çiğnenebilir formda olan ürünler çocuklar için probiyotik takviyesi olarak tercih ediliyor. Aynı zamanda aileler şase ya da sıvı formda olan ürünlere de yönelebiliyor. 

Yetişkinler İçin Probiyotik Takviyesi

Yetişkinler için probiyotik ürünler tüm çeşitleri kapsar. Tablet ya da kapsül formunda olanlar kolay kullanım yönüyle yetişkinler tarafından en çok tercih edilen ürünler oluyor. Sitemizde hem çocuk ve bebeklere hem de yetişkinlere yönelik en iyi probiyotik takviye çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Probiyotik Çeşitleri 

Takviye probiyotik çeşitleri pek çok farklı formda üretilebiliyor. Kullanıcıların en konforlu seçeneğe yönelmesi mümkündür. Ancak bebekler için probiyotik damlalar tercih edilmeli önerisinde bulunuyor.

 • Tablet

En sık tercih edilen seçeneklerden biri probiyotik tablet oluyor. Tablet formunda, sıkıştırılmış halde olan bu ürünler ağıza atılarak pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Tabletler sindirimde parçalanmak üzere üretilmiş olan takviye formudur. 

 • Kapsül 

Dış kabuk içerisinde probiyotik takviyesinin yer aldığı form, kapsül adını taşır. Bu ürünler de tablet formunda olduğu gibi sindirimde parçalanır ve vücut tarafından emilir. Ancak tabletten daha hızlı parçalanma özelliğine sahiptir. 

 • Saşe 

Tek kullanımlık olan probiyotik saşe formu, hijyenik kullanım açısından da tercih ediliyor. Suda karıştırılarak kullanılabildiği gibi yoğurt benzeri gıdalara karıştırılarak da alınabilir. Toz formunda olması, kullanım konforunu artırıyor. 

 • Çiğnenebilir Form 

Çoğunlukla çocuklar için üretilen formdur. Aroma içerir ve böylelikle çocukların rahatsızlık duymadan bu takviyeyi almaları mümkün olur. Koyu bir jel formunda üretilenler de mevcut. 

 • Sıvı 

Tablet ya da kapsül yutmakta zorlananlar için üretilen likit formdaki probiyotik takviyesidir. Çocuklara bu takviyeyi kolayca vermek isteyen aileler de sıvı formdaki ürünlere yönelebilir. 

Probiyotik Ürünlerin Yan Etkisi Var Mı? 

Probiyotik takviyelerinin aşırı kullanımı durumunda probiyotik yan etkileri ortaya çıkabilir. Bu yan etkilerin büyük bölümü geçicidir. Yan etkilere ise genellikle şu şekildedir: 

 • Gaz ve şişkinlik

 • Baş ağrısı

 • Sindirimde düzensizlik 

Probiyotik Fiyatları

En uygun probiyotik fiyat avantajı her zaman Turuncu Kasa’da! Güvenilir markalar tarafından üretilen bebek için probiyotik çeşitleri de dahil olmak üzere tüm ürün grubunda makul fiyat politikamız geçerlidir. Ekonomik bir alışveriş için probiyotik satın al diyebilir ve sitemiz üzerinden hemen siparişinizi iletebilirsiniz. Turuncu Kasa indirim fırsatları devam ediyor ve acele edenler bu fırsattan faydalanıyor. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim