Vichy Dermablend Fluid Spf 35 Fondöten 30 ml

Vichy Dermablend  Fluid  Spf 35 Fondöten 30 ml
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim Kargo Bedava
  • Vichy Dermablend  Fluid  Spf 35 Fondöten 30 ml

Markası : Vichy Ürünlerini Gör

30337

3337871316594

5/1
PİYASA FİYATI 929.90 TL
SATIŞ FİYATI 836.91 TL
Seçenek
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Vichy Dermablend Kapatıcı Fondöten 30 ml

Vichy Dermablend Kapatıcı Fondöten 35 ml

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Dermablend Kapatıcı Fondöten

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, kapatıcı özellikte bir üründür. Cilt tonunda eşitlenme sağlamaya, koyu halkaların, kızarıklıkların görünümünde düzelme sağlamaya yardım eder. Cilde uzun süreli nemlenme sağlar. Cilde rahatsızlık hissi vermez ve yapay bir görünüme sebep olmaz. Mat bir dokunuş sağlar. Spf 35 derecelik güneş koruması ile cildi güneş ışınlarının zararlarından korumaya çalışır. Farklı cilt renklerine uygun, farklı tonları mevcuttur.

Sonuç: Cilt kusurlarını kapatmaya ve cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Bir miktar fondöteni cildinizin istediğiniz alanlarına uygulayın

İçerik: Parfüm ve paraben içermez.

 

Cildimiz her zaman pürüzsüz bir yapıda değildir. Kızarıklıklar, leke görünümleri gibi cilt kusurlarını kapatmak çeşitli yollara başvururuz. Cilt kusurlarının kapatılması ve güzelliğinin ortaya çıkarılması için en sık başvurulan yöntemlerden biri de makyaj uygulamalarıdır.

Özellikle fondöten uygulaması ilecilt kusurları gizlenmeye çalışılır. Cildin kusursuz görünmesi için fondötenin yapısına, özelliklerine, ten rengi ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir.

 

Vichy Dermablend Kapatıcı Fondöten 30 ml, tüm cilt tipleri için kullanıma uygun özelliktedir. Cilt kusurlarında kapatıcı etki sağlamaya çalışır. Ciltte ağırlık hissine ve yapay bir duruşa sebep olmaz. Mat bir dokunuş sağlar ve cildin hoş görünmesinde etkilidir.

 

Paraben ve parfüm içermeyen bir yapıya sahiptir. Cilde uzun süre nemlenme sağlar ve SPF 35 derecesinde güneş koruması içerir. Cilt tonunda eşitlenme sağlamaya, koyu halka ve kızarıklık görünümlerinde düzelme sağlamaya yardımcı olur.

 

Vichy Dermablend Kapatıcının farklı cilt tonları için, farklı renkleri mevcuttur. Ten renginize uygun olan rengi seçebilir ve cildinizde pürüzsüzlük etkisi sağlayabilirsiniz.

 

Vichy Dermablend Kapatıcı Fondöten 30 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Vichy Dermablend Fluid Spf 35 Fondöten 30 ml

836.91TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim