Vichy İdealia Ürünleri

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

VICHY IDEALIA ÜRÜNLERİ

Vichy İdealia Serisi, cildi pürüzsüzleştirmeye, cilde ışıltı ve canlılık kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Cildi tazelemeye, daha sağlıklı bir cilt dokusu yaratmaya yardımcı olur.

Seriye ait ürünler cildin yorgunluk belirtilerini, solgunluğunu hafifletmeye, matlığını giderip ışıltılı bir görünüm kazandırmaya, eşit olmayan cilt tonunu eşitlemeye, belirgin gözenekler ve ince çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye yardım eder. Cilde canlı, enerjik, ışıltılı bir doku kazandırmaya çalışır. Seriye ait ürünlerin içeriğinde antioksidan yabanmersini polifenolleri, fermente siyah çay özü gibi bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenler cildin canlanmasını destekler ve cilde canlılık kazandırmaya, pürüzsüz bir cilt elde etmeye yardımcı olur. Ürünler, kullanım bölgelerine, cilt tipine ve kullanım zamanlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan ürünlerden, cilt tipinize ve cilt ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim