Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺224,00 - ₺236,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vichy Neovadiol Ürünleri

Aktif filtreler

VICHY NEOVADIOL ÜRÜNLERİ

Vichy Neovadiol, cildin ileri dönem yaşlanma belirtilerinin görünümünü hafifletmeye, cilde daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş ileri dönem yaşlanma karşıtı bir cilt bakım serisidir. Seri menopoz dönemine özel geliştirilmiştir. Cildin kırışıklık ve derin çizgi görünümlerini hafifletmeye, cilt dokusunu sıkılaştırmaya yardım eder. Esnekliğini kaybetmiş olan cilde esneklik kazandırmaya, cildin yeniden şekillendirilmesini, yeniden yapılandırılmasını, sarkma görünümünün toparlanmasını sağlamaya destek olur.

Oldukça güçlü bileşenlerle formüle edilmiş olan Neovadiol serisi ürünleri, cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olur. Cildin beslenip güçlenmesine, yeni kırışıklık ve çizgi oluşumunun önüne geçilmesine destek olur. Cildin kırışıklık ve derin çizgi görünümlerini doldurmaya, hafifletmeye yardım eder.

Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan Neovadiol serisi ürünleri, menopoz ve menopoz sonrası dönemi yaşayan tüm kadınların kullanımına uygundur.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim