Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Vichy Normaderm Ürünleri

VICHY NORMADERM ÜRÜNLERİ

Vichy Normaderm Serisi ürünleri karma, yağlı, akne oluşumuna meyilli ciltlerin kullanımına özel geliştirilmiştir. Cildin yağ dengesini düzenlemeye, akne ve siyah nokta gibi cilt problemlerini hafifletmeye yardım eder.

Cildi temizlemeye, nemlendirmeye, cilde ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya yardımcı ürünlerin bulunduğu seri cilde daha sağlıklı bir yapı ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Cildin yağ ve nem dengesini düzenlemeye, cildin fazla yağ salgılamasına bağlı oluşan cilt problemlerinin önüne geçmeye çalışır. Ürünler cildin daha canlı ve pürüzsüz bir yapı kazanmasını destekler. Yağlı ve karma ciltler, cilt tipine uygun ürünlerle düzenli olarak temizlenmeli, fazla yağından arındırılmalı, yağ salgısı düzenlenmelidir. Cildin bakımının cilt tipine uygun ürünlerle yapılması oldukça önemlidir.

Vichy Normaderm Serisi ürünleri, akne oluşumuna meyilli, yağlı ve karma ciltler için, yağa bağlı oluşan cilt sorunları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir seridir. Vichy uzmanlarınca geliştirilmiş olan seriye ait ürünleri cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim