Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Daha Fazla less
Boyut
Seçenek
Daha Fazla less
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Yüz Makyaj Ürünleri

Yüz Makyaj Ürünleri

Yüz makyaj ürünleri kategorisi makyaj yaparken yüz bölgesinde kullandığımız pek çok ürünü kapsar.

Yüze kadifemsi ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı pudra ve allık çeşitleri, fondötenler makyaj için önemli ürünlerdir.

Cildin görünümü, yanakların sağlıklı, canlı ve renkli görünmesi için kullanabileceğiniz bu ürünler ile makyajınızın çok daha güzel ve çarpıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Makyajınızda ihtiyacınız olan etkiyi sağlayabilmek için doğru ürünler ve doğru renk tonlarını seçmeniz gerekmektedir. Özellikle allık kullanırken allık renginin rujunuzla uyumlu olması gerekir. Pembe bir ruj kullandığınızda kahve ve bronz allıklar pek de iyi durmayacaktır. İyi bir makyaj için yüz makyaj ürünleri seçerken renk uyumuna dikkat ediniz.

Pudra ve fondötenler de cildinize en yakın tonda olmalıdır. Bu şekilde boyun, dekolte ve kulaklarınızla farklı bir cilt rengi görünümü oluşmaz. Pudralar tek başına ya da makyajla birlikte kullanılabilir. Kuru olarak kullanabileceğiniz gibi ıslak formda da kullanabilirsiniz.

Yüz Makyaj Ürünleri ve Fiyatları

Bazı pudralar cilde matlık sağlamaya, bazıları ise ışıltılı bir görünüm vermeye yardımcı olur. Bir de bronzlaştırıcı pudralar vardır ve bu pudralar tüm yüz, dekolte bölgesi ve omuzlarda kullanılabileceği gibi allık gibi de sadece yanaklara uygulanabilir.

Ayrıca kapatıcı ürünler de cildinizdeki sivilce ve akne izleri, lekeler, yara izleri gibi sorunları kapatmaya yardımcı olur ve cildinizin daha düzgün görünmesini sağlamaya yardımcı olurlar.

Yüz makyaj ürünleri içinde bulunan allıkları seçerken de cilt tonunuz da çok önemlidir, beyaz tenli kişiler çok koyu bronz, kırmızı tonlarında allık tercih etmemeli, daha pastel olan şeftali, pembe tonlarını tercih etmelidirler. Esmerler de parıltılı bronzlar, yoğun pembeler çok hoş duracaktır. Allıklar toz, compact, krem ya da top allık şeklinde olarak bulunur.

Pudralar da gibi toz ve compact olarak formlara sahiptir. Bazı pudra etkili fondötenler de likid formdadır ve cilde kadifemsi, mat bir görünüm sağlamaya yardım ederler.

Tüm yüz makyaj ürünleri çeşitleri farklı özelliklere ve farklı içeriklere sahiptir, son dönemler de mineral içerikli ürünler de çok tercih edilmektedir.

Bu ürünlerin çoğu ayrıca güneş koruyucu, nemlendirici, anti aging, ışıltılı gibi farklı özelliklere da sahiptir. Turuncu Kasa’da farklı ve kaliteli markalara ait yüz makyaj ürünleri bulunmaktadır.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim