Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioxcin Genesis Ürünleri

BİOXCİN GENESİS ÜRÜNLERİ

Bioxcin Genesis ürünleri, ilk ve orta dereceli saç dökülmesi problemlerini hafifletmeye, saçlara daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir. Saç dökülmesini hafifletmeye, saçların gürleşmesini sağlamaya çalışır. Dökülmeye meyilli zayıf saçları güçlendirmeye, saçların korunmasını sağlamaya çalışır. Bioxcin Genesis ürünleri, yoğunlaştırılmış Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktiflerini içeren Genesis Teknolojisiyle geliştirilmiştir. Bu sayede düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak zayıf saçları güçlendirmeye yardım eder ve yeni saç oluşumunu destekler.

Bioxcin Genesis ürünleri, saçlara hacim kazandırmaya, daha dolgun ve sağlıklı saçlara sahip olunmasını sağlamaya çalışır. Saçların dipten uca beslenmesine, güçlenmesine destek olur. Saçların dökülmeden sağlıklı bir şekilde uzamasına, yeni çıkan zayıf saçların güçlenip büyümesine destek olur. Dökülmeye meyilli güçsüz saç tellerini güçlendirerek daha kalın ve sağlıklı bir yapı kazandırmaya yardım eder.

Bioxcin Genesis ürünlerinden saç tipinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek dökülme sorunu yaşayan saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim