Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bone ve Galoş

Bone ve Galoş

Saçları ve kulakları sudan korumak için kullanabileceğiniz genelde silikondan tasarlanmış başlıklara bone denilmektedir.

Boneler saçlara, kulakları de kaplayacak şekilde yapışır ve suyla temas oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı su ve deniz suyunun yıpratıcı etkisinden korumak istiyorsanız bone kullanmanız önerilir. Özellikle yüzücüler saçların hız ve rahatlık açısından zararını önlemek amacı ile bone kullanmayı tercih ederler.

Yirminci yüzyılda kauçuk maddesinden tasarlanan boneler çok beğenilmiş ve özellikle saçlarının modellerini korumak isteyen hanımlar tarafından çok tercih edilmekteydi. Önemli bir alıcı kitlesi bulunmaktaydı ve moda hailne gelmişti.

Özellikle saçların boyası açısından oldukça yıpratıcı olan havuz ve deniz suyuna karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı olacaktır.

Günümüzde de pek çok havuzda bone giymek zorunlu tutulmaktadır. Hijyen açısından tercih edilen boneler hem kadın, hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır.

Bone ve Galoş Fiyatları

Kulağa su kaçmasını önlemeye yardımcı olan boneler hem saçları hem de kulaklarınızı korumaya yardım edecektir. Kulağa kaçan su, pek çok rahatsızlığa yol açabilir, özellikle havuz suyunun kulağa kaçması oldukça tehlikeli olabilmektedir.

Turuncu Kasa sayfalarında bulunan galoş çeşitleri ile siz de yüzerken saç ve kulaklarınızı koruyabilir ve saçınızın renginin solmasını da önleyebilirsiniz.

Galoş kullanarak kulaklarınızı da koruyabilirsiniz.

Galoş, ayaklara giyilerek hijyen sağlamaya yardımcı ürünlerdir. Özellikle sağlık kuruluşlarında sıkça kullanıldığı gibi evlerde de ya da bazı işyerlerinde de kullanılabilir. Lastikli formu ile ayaklara uyum sağlar ve ayaklardaki, ayakkabılardaki mikropların etrafa bulaşmasını önlemeye yardımcı olur.

Bone ve galoş saçlarda da kullanılabilir. Saç galoşları ile saçların etrafa dökülmesi önlenebilir.

Siz de bone ve galoş çeşitlerini Turuncu Kasa’dan sipariş verebilirsiniz. Özellikle çocukların saç ve kulaklarını suya karşı korumak, sağlıklı bir yüzme sağlamak için bone kullanmayı tercih edin. Bone seçerken çocukların büyüklüğü göz önüne alınarak ürün seçimi yapılmalıdır.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim