Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

Markası : Cellucor Ürünlerini Gör

23016

5/1
233.24 TL Sepette %10 İndirim 209.92TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

 

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

Cor-Performance Whey, whey protein izolesi içerir. Herserviste 25gr protein sağlar. Su veya süt ile hızlı şekilde çözülecek şekilde tasarlanmıştır.

İçerik:

Servis Miktarı: 33 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 55,15

Kalori 120

Yağdan Gelen Kalori 10

Toplam Yağ 1,5 g

Doymuş Yağ 0,5 g

Trans Yağ 0g

Kolestrol 35mg

Sodyum 130mg

Toplam Karbonhidrat 3g

Diyet Lif 1g

Şeker 1 g

Protein 25 g

A Vitamini

C Vitamini

Kalsiyum

Demir

İçindekiler: COR-PerformanceWhey Protein Karışımı (Whey Protein Izolesi, Whey Protein Konsantresi), Doğalve Yapay Aromalar, Sellüloz Gamı, Ksantan Gamı, Proteaz, Asesülfam Potasyum,Sukraloz, Proteaz, Laktaz.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Antrenmandan sonra 1 servis ürünü180-360 ml su veya soğuk sütle karıştırarak alın.

Orta seviyedekiler için: Antrenmandan 30 dk. önce ve antrenmandan sonra 1'er servis ürünü 180-360 ml su veya soğuk sütle karıştırarak alın.

İleri seviyedekiler için: Antrenmandan 30 dk. önce ve antrenmandan sonra 1'er servis ürünü 180-360 ml su veya soğuk sütle karıştırarak alın.

"En iyi protein kaynaklarından birisi olan süt, ortalama%3.4-3.8 oranında protein içermektedir. Kimyasal, fiziksel özellikleri ve biyolojik işlevlerine göre sınıflandırılabilen süt proteinlerinin; önemli bir kısmını kazein ve peynir altı suyu proteinleri oluşturmaktadır. Sütün başlıca proteini kazein, sütteki proteinlerin yaklaşık olarak %80’ ini, peynir altı suyu proteinleri ise sütteki proteinlerin yaklaşık olarak %20’sinioluşturmaktadır.

Peynir altı suyu, peynir ya da kazein üretiminde kazeinin çöktürülmesi sonucu elde edilen yarı saydam, yeşilimsi-sarı renkte bir sıvı protein kaynağı olarak tanımlanmaktadır.

Yüksek besin değerine ve fonksiyonel özelliklere sahip olan peynir altı suyu proteinleri; sporcu beslenmesinde ve özel beslenme amaçlı gıda ve içeceklerde, bebek mamalarında ve gıda sanayinde çeşitli amaçlar için katkı maddesi olarak kullanılmaktadır. Peynir altı suyu proteinlerinin kıvam artırma, jel oluşumunu güçlendirme, emülsiyon oluşturma, su tutma ve serum ayrılmasını engelleme gibi fonksiyonel özelliklere sahip olduğu bilinmektedir.” 

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

209.92TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim