Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : Cellucor Ürünlerini Gör

23016

5/1
233.24 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

 

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

Cor-Performance Whey, whey protein izolesi içerir. Herserviste 25gr protein sağlar. Su veya süt ile hızlı şekilde çözülecek şekildetasarlanmıştır.

İçerik:

Servis Miktarı: 33 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 55,15

Kalori 120

Yağdan Gelen Kalori 10

Toplam Yağ 1,5 g

Doymuş Yağ 0,5 g

Trans Yağ 0g

Kolestrol 35mg

Sodyum 130mg

Toplam Karbonhidrat 3g

Diyet Lif 1g

Şeker 1 g

Protein 25 g

A Vitamini

C Vitamini

Kalsiyum

Demir

İçindekiler: COR-PerformanceWhey Protein Karışımı (Whey Protein Izolesi, Whey Protein Konsantresi), Doğalve Yapay Aromalar, Sellüloz Gamı, Ksantan Gamı, Proteaz, Asesülfam Potasyum,Sukraloz, Proteaz, Laktaz.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Antrenmandan sonra 1 servis ürünü180-360 ml su veya soğuk sütle karıştırarak alın.

Orta seviyedekiler için: Antrenmandan 30 dk. önce veantrenmandan sonra 1'er servis ürünü 180-360 ml su veya soğuk sütlekarıştırarak alın.

İleri seviyedekiler için: Antrenmandan 30 dk. öncee veantrenmandan sonra 1'er servis ürünü 180-360 ml su veya soğuk sütlekarıştırarak alın.

"En iyi protein kaynaklarından birisi olan süt, ortalama%3.4-3.8 oranında protein içermektedir. Kimyasal, fiziksel özellikleri vebiyolojik işlevlerine göre sınıflandırılabilen süt proteinlerinin; önemli birkısmını kazein ve peynir altı suyu proteinleri oluşturmaktadır. Sütün başlıcaproteini kazein, sütteki proteinlerin yaklaşık olarak %80’ ini, peynir altısuyu proteinleri ise sütteki proteinlerin yaklaşık olarak %20’sinioluşturmaktadır.

Peynir altı suyu, peynir ya da kazein üretiminde kazeininçöktürülmesi sonucu elde edilen yarı saydam, yeşilimsi-sarı renkte bir sıvıprotein kaynağı olarak tanımlanmaktadır.

Yüksek besin değerine ve fonksiyonel özelliklere sahip olanpeynir altı suyu proteinleri; sporcu beslenmesinde ve özel beslenme amaçlı gıdave içeceklerde, bebek mamalarında ve gıda sanayİinde çeşitli amaçlar için katkımaddesi olarak kullanılmaktadır. Peynir altı suyu proteinlerinin kıvam artırma,jel oluşumunu güçlendirme, emülsiyon oluşturma, su tutma ve serum ayrılmasınıengelleme gibi fonksiyonel özelliklere sahip olduğu bilinmektedir.” (1)

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr, uygun fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1)//ucmaz.home.uludag.edu.tr/PDF/ziraat/2011-25(2)/M8.pdf

 

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Cellucor Cor-Performance Whey 1820 gr

233.24TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim