Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Renk
Seçenek
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Sporcu Takviyeleri

Sporcu BCAA Ürünleri

BCAA, kelimesinin açılımı Branched Chain Amino Asit’tir.

Amino asitler kaslar ve vücut sağlığı için son derece önemli olan proteinlerin yapıtaşlarıdır.

BCAA'da bir amino asit çeşididir. Kaslar tarafından kullanılır ve kaslara enerji sağlamaya yardımcı olurlar.

Protein tozu olarak bilinene sporcu ürünlerinde de BCAA vardır ancak miktarı yeterli değildir. Oysa kaslar için son derece önemli olan BCAA kasları zorlayarak yaptığınız sporlarla hasarlanan kas hücrelerinde onarım sağlamaya yardımcı olmak için çalışır.

Amino asitlerin pek çok çeşidi vardır. Bazı amino asit çeşitleri vücut tarafından üretilirken bazıları ise vücut tarafından üretilmediğinden dışarıdan takviye edilmesi gerekmektedir. Vücudunuzda üretilmeyen amino asit çeşitleri kaslara alınan proteinin işlenmesinde etkilidir. Bu nedenle takviye edilmesi son derece önemlidir.

Bcaa Ürünleri ve Fiyatları

BCAA çift zincirli bir amino asit türü olduğundan kaslar tarafından çok daha kolay bir şekilde emilir. Bu şekilde de kaslara daha iyi ve daha fazla enerji, desteği sağlamaya yardımcıdır.

BCAA, lösin, izolosin, valin amino asitlerinden oluşmaktadır.

Diğer amino asitler karaciğerde işlendikten sonra fayda sağlarken BCAA ise kaslar tarafından emilerek etki etmektedir. Sporla uğraşan kişilerde kasların güçlenerek deformasyona uğramalarını önlemeye yardım eder. Ayrıca enerji sağlamaya ve yorgunluğu gidermeye de yardım eder.

Turuncu Kasa sayfalarında toz ve tablet halinde bulunan BCAA sporcu ürünlerini sipariş ederek uygun fiyat farkıyla satın alabilirsiniz. Ürünleri inceleyin kendinize uygun olanı seçerek hemen sipariş verin, evinizde teslim alın.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim