DDF Revolve Professionel 500X Kit

DDF Revolve Professionel 500X Kit
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim Kargo Bedava
  • DDF Revolve Professionel 500X Kit

Markası : DDF Ürünlerini Gör

30054

60748007372

5/1
615.25 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

DDF Revolve Professionel 500X Kit : - Temizleme ve Peeling Uygulamaları İçin Yardımcı Cihaz

Marka Adı : DDF

Ürün Adı : DDF Revolve Professionel 500X Kit

Ürün Miktarı : 1 adet DDF Revolve Professionel 500X cihazı vardır, DDF Micro Derma Crystals Peeling ürünü, 1 tane peeling uygulama süngeri, 1 tane cilt temizleme fırçası, 1 adet hassas ciltler için temizleme fırçası ve cihazı çalıştırabilmeniz için 2 adet pil bulunur.

Ürün Özellikleri : Cildinizin günlük temizleme işlemi ve peeling uygulamaları için kullanabilirsiniz. Cildinizin yapısına uygun kullanacağınız fırçalar ile cildin derinlemesine temizlenmesine yardım ederken peeling ürünü ve peeling süngeri ile de cildinizde peeling işlemi yapabilirsiniz. Bu şekilde cihaz kullanarak yapılan işlemler çok daha etkili ve hızlı sonuçlar almanızı sağlamaya yardım eder. Hızını ayarlayabileceğiniz bu kit, cildin temizlenerek pürüzlerin, ince çizgilerin görünümlerini azaltmaya yardım eder ve cilde tazelenmiş, canlı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. 500X hızlı uygulama yapmaya yardımcıdır.

Sonuç : Özel cihazı yardımı ile ciltte peeling ve temizleme işlemi yapmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Cihaza cildinize ve yapacağınız işleme uygun fırçayı taktıktan sonra 20 saniye kadar alın bölgesinde, 10 saniye yanak bölgesinde , 10 saniye çene bölgesinde, 10 saniyede de burun bölgesinde tutarak uygulama yapılır. Uygulamanın ardından yüz yıkanır.

Cildi temizlemek için yüzünüzü suyla ıslattıktan sonra her gün kullandığınız temizleyici ürününüzü cilde uygulayın, uygun fırçayı cihaza takarak yüzünüze belirtildiği süre boyunca uygulayınız. Uygulama sonrasında yüzünüzü yıkayınız. İşlemden sonra fırçayı yıkayarak kurutunuz. Göz çevrenizde ve saç diplerinde uygulama yapılmaz.

Peeling uygulaması yapmak için peeling süngerini cihaza takınız, cildi suyla ıslattıktan sonra yaklaşık iki çay kaşığı kadar DDF Micro Derma Crystals Peeling’i göz çevresine getirmeden yüze uygulayın, cihazı düşük hızda çalıştırarak, belirtilen süre boyunca yüzünüze uygulayın. Bittikten sonra yüzünüzü durulayın ve peeling süngerini yıkayarak kurutun. Uygulama esnasında ısınma hissi oluşabilir, bu normaldir.

Peeling uygulaması haftada 1 ya da 2 defa yapılır, iki gün üst üste uygulanmaz.

İçerik : Peeling ürünü Sodium bikarbonat, Niacinamide, askorbic asit, E vitamini içerir.

DDF markası özel cihazı ve aparatları ile uygulayabileceğiniz peeling ve temizleyici ürünü ile size derinlemesine ve etkili bir temizleme sunmaya yardım etmek için tasarlanmıştır.

Temizlik kitinin içinde uygulama cihazı, aparatları ve peeling ürünü bulunmaktadır.

Cilt, gün boyu pek çok etkene maruz kalır, çevresel kirlilikler, kozmetik ürünler, cildin doğal yağları cildin kirlenmesine yol açar ve bu etkenler gözeneklerin de tıkanarak akne oluşumuna yol açabilmektedir. Düzenli olarak yapılan temizleme ve peeling işlemleri ile cildin gözeneklerini açarak akne oluşumlarını önleyebilirsiniz, peeling cildin pürüzlerden arınmasını sağlamaya, daha parlak ve canlanmış bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Günlük olarak cildin temizlenmesi önemlidir. DDF Revolve Professionel 500X Kit, özel aparatları ile cildi temizlerken uyarıcı etki sağlamaya ve kan dolaşımını hızlandırarak cildin yenilenme hızının artmasını sağlamaya yardımcı olur. Ürünün daha düşük güce sahip olan DDF Revolve Professionel 400X Kit olarak farklı formu da bulunmaktadır.

DDF Revolve Professionel 500X Kit, Turuncu Kasa sayfalarında ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DDF Revolve Professionel 500X Kit

Bu kategorinin en çok bakılanları

615.25TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim