Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Gebelik Ve Ovülasyon Testleri

Gebelik ve Ovülasyon Testleri

Hamilelik çok özel bir duygudur. Ancak eğer bir bebek istiyorsanız hamile olduğunuz öğrenmek son derece özel ve güzel bir andır. Bebek istemiyorsanız da testler yardımı ile zamanında bunu öğrenmiş olursunuz.

Gebelik ve ovülasyon testleri size hamile olduğunuz müjdesini verebilir. Bunu zamanında öğrenerek hamilelere özel kontrollerden geçerek kendi sağlığınızı ve bebeğin sağlığını kontrol edebilirsiniz.

Gebelik ve ovülasyon testleri farklı zamanlarda sonuç verecektir. Bazı ürünler adet döneminizde birkaç gün önce sonuç verebilirken bazı testler ise cinsel birliktelikten sonraki 8 ile 10 gün arasında sonuç almanızı sağlamaya yardım eder.

Bu testler kadının idrarından ölçüm yapmaya yardımcıdır. Evde kendi başınıza hamile olup olmadığınızı öğrenebilmenize yardım eden gebelik ve ovülasyon testleri ile durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Gebelik ve Ovülasyon Testleri Fiyatları

Genellikle testler aynı şekilde yapılır. İdrar damlatılan ölçüm çubuğu yaklaşık 5-7 dakika içinde sonuç almanızı sağlar. Test çubuğu üzerinde beliren çizgi hamile olduğunuzu, çizgi oluşmaması ise hamile olmadığınızı gösterir. Bazen çizgi belirginken bazen de çok belirsiz bir çizgi oluşabilir. Belirsiz çizgi ölçümü doğru yapmadığınızı, yanlış ya da erken yaptığınızı da gösterebilir. Bu durumda birkaç gün sonra testin tekrarlanması önerilir.

Turuncu Kasa sayfalarında farklı markalara ait gebelik ve ovülasyon testleri bulunmaktadır.

Eğer siz de evde kendi başınıza test yapmak istiyorsanız hamilelik testleri kullanabilirsiniz. Doğruluk oranları yüksek olan testler ile üzerinde yazılan talimatlara uyarak uygulama yapılmalıdır.

Gebelik ve ovülasyon testleri de diğer cinsel sağlık ürünleri gibi gizli olarak paketlenir ve paketin içinde ne olduğu hiçbir şekilde üçüncü bir kişi tarafından bilinmez.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim