Otifleks Uyku Kulak Tıkacı

Kapıda Ödeme İmkanı

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı

Markası : Otifleks Ürünlerini Gör

10137 Barkod : 8699245890068

5/1
SATIŞ FİYATI 52.5 TL
Beden
458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı 

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

Kulak tıkaçlarını genellikle seyahatta gürültülü ortamla karşılaşınca, eşimiz horladığında ve kulağımıza su kaçtığında kullanmayı düşündüğümüz ürünlerdir. Kulak tıkacı günlük hayatta sıklıklakullanabileceğimiz ürünlerdir. Çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz Otifleks kulak tıkaçları ihtiyaç halinde yardımcı olur. Otifleks kulak tıkaçları, sağlıklıbiçimde size sessiz ortam sunmaya yardım eder. Vücut ısısı ile yumuşayan Thermoactive malzemeden elde edilmiştir.

Sessiz uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanan Otifleks Uyku, kulağınızda dışarı taşmadan durur, yastığa başınıza koyduğunuzda rahatsız etmez. Kalıplama teknoloji ile ses yalıtımı yapmaya yardımcıdır. Avrupa Birliği ve Amerikan standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Uyurken ortamın sessiz, karanlık ve ılık olmasını isteriz. Çoğumuz sesten pek etkilenmese de bazılarımız sesli ortamda uyuyamaz. Etraftan gelen araba sesleri, horlama sesleri, çocuk sesleri gibi sesler uyumamız etkiler. Rahat,iyi ve verimli uyuyamadığımız zaman huzursuz ve sinirli oluruz. Gün içerisinde verimimiz de düşer. Otifleks Uyku sessiz bir ortam sunarak, rahat uyumanıza yardım eder. Hafif yapısı ile kulağınızda hissetmeden, rahatsız olmadan uyuyabilirsiniz.

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

Banyo, deniz, havuz ve sesli ortamlarda kullanılabilir. Ses,su ve toza karşı etkilidir. Uçak kullanımında inişten önce kullanılmamalıdır. Seyahatte,duşta ve uyurken kullanılmak üzere tasarlanmış kulak tıkacıdır.

Kullanım Şekli:

Tıkacı pim kısmından tutup, kulak kanalına itiniz. Parmak ucuile hassaslığını kontrol edebilirsiniz. Çıkarırken pimi tutup çekiniz. Kullanım sonrası tıkacı su veya sabunlu suyla yıkayınız. Kullanmadığınız zamanlarda kutusunda saklayınız.

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı , kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı

Sessiz ortamda uyumanıza yardımcı olabilecek, Otifleks Uyku Kulak Tıkacı  ürününü, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Bu kategorinin en çok bakılanları

Satış Fiyatı 52.5TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim