Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Selülit Giderici Ürünler

Selülit Tedavisi

Selülit nadiren erkeklerde görülse de kadınların büyük sorunlarından biridir. En çok baldır denilen üst bacak bölgelerinde ve kalça da görülmekle birlikte göbek, kollar, basen bölgelerinde de görülebilmektedir.

Yağların cilt dokusu altında birikmesiyle oluşan ve portakal kabuğuna benzer çukurluk görünümleri nedeniyle portakal kabuğu görüntüsü diye de adlandırılan selülit tedavisi oldukça zorludur.

Selülit, öncelikle artan kilolar, hareketsiz yaşam, yaşın ilerlemesi, yanlış beslenme, yeteri kadar su tüketmemek gibi nedenlere bağlı olarak oluşmaktadır.

Selülit tedavisi için tasarlanmış, selülit giderici ürünler kullanılarak bu sorundan kurtulmanız mümkündür.

Kış aylarında giysilerle kolayca saklanabilen selülitler yaz aylarının gelmesiyle bizi telaşlandırır, çünkü plaj mevsiminde giydiğiniz mayo ve bikiniler, şortlar ya da mini etekler selülit görünümlerini gizlemenizi mümkün kılmaz. Bu nedenle bu sorundan kurtulmaya çalışmanız çok daha doğru olacaktır.

Selülitlerden kurtulabilmek için öncelikle spor yapmanız, suyu daha fazla tüketmeniz gerekmektedir. Beslenmenize dikkat ederek yağ ve şekerden biraz olsun uzaklaşmanız bu sorununuz için önemlidir. Selülit tedavisi için tasarlanan bakım kremleri, yağlar cilde masaj yaparak uygulanmalı ve bu şekilde bölgedeki yağların parçalanması kolaylaştırılmalıdır.

Selülit Tedavisi Ürünleri ve Fiyatları

Selülit giderici ürünlerin bir kısmı aynı zamanda sıkılaştırıcı etki sağlamaya yardımcıdır. Vücudunuzun sıkılaşması ve daha incelmiş bir görünüm elde edebilmeniz için ürünlerin doğru ve düzenli kullanılması da son derece önemlidir.

Bazı ürünler vücudunuzun farklı bölgelerinde oluşan selülitler için etkilidir.

Cildin etkili bir şekilde beslenerek nemlenmesi de selülitlerle savaşmak için önemlidir. Bu nedenle sorunlu bölgelerde yoğun nemlendirici ürünler veya bakım yağları ile masaj yapılabilir. Masajın sert hareketlerle, yeteri kadar yapılarak, selülit tedavisi ürünlerinin cilde iyice yedirilmesi sağlanabilir.

Kadınların en çok şikayet ettiği cilt sorunlarından biri olan selülit, her yaştan kadın da görülebildiği gibi çok kilolu bayanlar da ya da zayıf kişiler de bile görülebilmektedir. Bu nedenle selülit tedavisi için tasarlanmış ürünler sorunlarınız çözmek için yardımcınız olabilir.

Turuncu Kasa’da selülit sorunlarınıza yardımcı olabilmek için pek çok farklı markaya ait ürün çeşidi bulunur. Siz de uygun ürünleri ürün sayfalarını inceleyerek tercih edebilir ve önümüzdeki yaza daha pürüzsüz bir vücutla girebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim