Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Shakerlar

Shaker nedir

Sporcular için hazırlanmış, sporcu ürün desteği olan tabletlerve toz formunda ürünleri her yere kolayca taşıyabilmeniz, en iyi şekilde karıştırarak gerekli şekilde kullanmanız için hazırlamaya yardımcıdır.

Shaker ürünler çelik, silikon ya da alüminyum gibi maddelerden üretilmişlerdir. Vücudun sağlıklı çalışması için pek çok besin maddesine ihtiyaç duyulur. Duyulan bu ihtiyaçlar genel olarak aynı olsa da kişinin, yaşı, cinsiyeti, çalışma koşulları, alışkanlıkları gibi etkilere bağlı olarak değişim gösterir. Örneğin sigara ve alkol kullanan kişilerin kullanmayan insanlara göre bazı vitamin türlerini daha fazla tüketmeleri gerekmektedir. Bütün oturarak çalışan bir kişi ile tüm gün ayakta koşturan insanların ihtiyaç duydukları besin ve enerji ihtiyaçları farklıdır.

Aynı şekilde spor yapan kişiler de daha fazla enerji ve güç harcadıkları için daha farklı ve güçlü bir beslenme desteği ihtiyacı duyarlar. Yapılan spor türleri de bazen çok daha ağır çalışma koşulları gerektirebildiği gibi, sadece bacak kasları, ya da yağ yakma gibi farklı beklentilerle yapılmaktadır. Bu nedenle bunlara uygun enerji ihtiyaçları, vitamin ve mineral ihtiyaçları farklılık göstermektedir.

Shaker Fiyatları

Ya da hem kas geliştirmek, hem yağ yakmak hem de eklemleri güçlendirmek gibi ihtiyaçlarınız olabilir. Bu durumda sporcu ürün çeşitleri ile vücudunuza destek sağlayabilirsiniz.

Bu tablet, toz, kapsül ya da likid formlarda olan ürünlerin uzman kontrolünde kullanılması gerekmektedir.

shaker nasıl kullanılır

Shaker ürünler bu ürünleri her yere rahatça taşıyabilmeniz, karıştırılarak kullanılanların kuvvetli bir şekilde karışmasına yardım etmek için kullanılabilir. Shaker ürünlerin farklı gözlerine ürünler konulur, su ya da meyve suyu koyabilmek için taşıyıcı gövdesi bulunur. Bazı shakerçeşitleri bardaklı iken bazı ürünler de bardak bulunmaz.

Turuncu Kasa sayfalarını inceleyerek sporcular için özel olarak tasarlanmış, ihtiyacınıza uygun shaker ürününü sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim