Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Seçenek
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Takma Tırnaklar

  Takma Tırnak

  Güzel ve bakımlı eller için sürekli olarak ellerin nemlendirilerek yumuşatılması, tırnakların düzgünce şekillendirilmesi önemlidir.

  Günlük hayatımızda ellerimizi sürekli kullandığımız gibi sosyal yaşantımızda da eller hep göz önündedir. Biriyle iletişim kurarken bir şeyler konuşurken ellerimizi kullanırız, ilk tanıştığımızda karşımızdaki kişinin ellerine dikkat ederiz. Bakımlı eller ve tırnaklar oldukça çekici görünür.

  Tırnakların bakımı pek de kolay değildir. Tırnaklarınız eğer çok dayanıklı ve sert yapıda değilse kolayca kırılır, çatlar ve oldukça kötü görünebilir. Bunun için tırnaklara dikkat edilmeli, sert işlerde, bir şeyler kazırken, kabuklu yemişleri ayıklarken tırnakları kullanmamalı, özellikle suyla temas etmeniz gerektiğinde eldiven kullanmaya özen göstermelisiniz.

  Bazı kişiler tırnaklarını uzun olarak kullanırken bazı kişiler ise kısa tırnak kullanmayı tercih ederler. Ancak tırnaklar kısa ise özel günlerde bir farklılık isteniyorsa takma tırnaklar kullanılarak daha uzun bir görünüm sağlanabilir.

  Takma tırnak uygun bir şekilde tırnaklara yapıştırılarak daha uzun görünüm kazandırılabilir. Üzerine istediğiniz renklerde oje sürülebilir.

  Takma Tırnak Ürünleri ve Fiyatları

  Bazen oje sürmeye bile vakit bulamayız, o zaman da bakımından vazgeçemeyenler için takma oje çeşitleri tasarlanmıştır. Bir çeşit takma tırnak gibi olan takma ojeler düz renklerde olabildiği gibi, değişik desenlere de sahip olabilir. Günümüzde moda olan desenli ojeleri herkes uygulayamaz, her seferinde kuaföre de gidemiyorsanız desenli takma ojeler ile çarpıcı tırnaklara kavuşabilirsiniz.

  Turuncu Kasa sayfalarında satılan takma tırnaklar ve takma ojeler ile siz de kolayca daha düzgün görünümlü tırnaklara sahip olabilirsiniz. Sürekli olarak kullanabileceğiniz gibi takma tırnaklar sadece özel günlerde de kullanılabilir.

  Tırnakların renklendirilmesi el bakımınızın daha fazla ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kullanacağınız renkleri zevkinize, giysinize ya da kullandığınız tarza uygun olarak tercih edebilir ve en iyi etkiyi yakalayabilirsiniz.

  Özellikle de desenli ojeleri seviyorsanız, ojenizin daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız takma oje çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca değişik desenler ile de farklı bir tarz deneyebilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim