Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 900 gr

Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 900 gr
Mobil Uygulamaya Özel Ekstra %10 İndirim Kargo Bedava
  • Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 900 gr

Markası : Milupa Ürünlerini Gör

1573

8699745020705

5/1
589.9 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 800 gr

Marka Adı: Numil
Ürün Adı: Aptamil 1 Bebek Sütü Mama
Ürün Miktarı: 800 gr
Ürün Özellikleri: Bebeğin doğumundan 6 aylık süreye kadar kullanılabilecek, biberon mamasıdır. Bebeğin beslenmesine destek olmak amacıyla geliştirilmiştir. Su ile hazırlanılarak kullanılır. İçerdiği vitamin ve mineraller ile besleyicilik sağlamayı amaçlar.
Sonuç: Bebeğin doğumundan itibaren beslenmesinde yardımcıdır.
Kullanım Şekli: 30 ml lik su, bir ölçek mama için idealdir. Mamanın hazırlanması sırasında belirtilen ölçeğe ve kullanma takimatına uymak önemlidir. Mamanın üzerine eklenecek suyun önceden kaynatılarak, ılıtılması gerekir. Suyun ılıklığı, el bileğinin iç kısmında kontrol edilebilir. Mama haırlandıktan sonra, biberonun ağzı sıkıca kapatılır ve toz eriyene kadar çalkalanır.
İçerik: Karbonhidrat, protein, vitaminler içerir.

Anne sütünün ne kadar değerli olduğu konusunda hemen herkes bilinç sahibi. Uzmanlar, bebeklerin doğumdan itibaren ilk altı ay sadece anne sütü ile beslenmeleri gerektiğini dile getirmektedirler.

Normal şartlar altında bebeğe anne sütü verilmesi tavsiye edilir. Bebeğin yaklaşık 2 yaşına kadar anne sütü almaya devam etmesi de uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Milupa Aptamil 1, bebeğin doğduğu andan 6 aylık olana kadar kullanabileceği bir başlangıç biberon mamasıdır. Anne sütünün gelmediği veya yetmediği, bebeğin anne sütünü bazı nedenlerle alamadığı durumlarda bebekleriniz için tasarlanmıştır.

İçeriğinde prebiyotik lifler,nükleotid ve Lcp bulunan bir formüle sahiptir.

Bebeğin gelişimine bağlı olarak, beslenmesinin de düzenlenmesi gerekir. Milupa, bebeğin içinde bulunduğu aya özel geliştirdiği mamaları ile, ebeveynlerin bebeklerini büyütürken, yanında olmaya çalışmaktadır.

Milupa markasına ait;

Milupa Makarnalı Hindili Domates Çorbası,

Milupa Organik Tavuklu Karışık Sebze,

Milupa Aptamil Conformil 1 Mama çeşitleri ve daha pek çok ürünü bulunmaktadır.

İmmunofortis, özel prebiyotik liftir ve patentlitek lif karışımıdır, etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

İçeriğinde Lcp ve Milupan ve Taurin bulunmaktadır.

Milupa Aptamil 1 Bebek Sütü Mama içerisinde karbonhidrat, yağ, protein, vitamin ve mineraller, demir, vitamin ve eserelementlerle formüle edilmiştir.

Bebekler için en ideal beslenme şeklinin özellikle ilk 6 ay için sadece anne sütü olduğu unutulmamalıdır.

Milupa hem annelerin mutluluğunu, hem de bebeklerin sağlıklı gelişimini göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştirmektedir.

Bebeğe mama hazırlarken, dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öcelikle hijyen sağlamak çok önemlidir. Ellerin, biberon başlığı ve emziğinin dezenfekte edilmesi gerekir.

Milupa Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 800 gr, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır. Ucuz fiyat ve kaliteli ürünler Turuncu Kasa’da.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Aptamil 1 Bebek Sütü Mama 900 gr

589.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim