Avene Creme Nutritive Compensatrice
  • Avene Creme Nutritive Compensatrice

Avene Creme Nutritive Revitalisante 50ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avene

4383

Barkod : 3282770209402

₺134,00
20%
İNDİRİM
₺107,20

Avene Creme Nutritive Revitalisante 50ml, bu sayfadan ulaşarak indirimli fiyata satın alabileceğiniz kuru ciltlere özel bir nemlendiricidir.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avene Creme Nutritive Revitalisante  - Kuru Ciltlere Özel Nemlendirici :

Avene Creme Nutritive Compensatrice

Marka Adı: Avene

Ürün Adı: Avene Creme Nutritive Revitalisante

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: Kuru, hassas ve cansız ciltler için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. Cildi korumaya ve rahatlatmaya çalışır. Cildinizin rahatlamasına yardımcıdır. Cildi korumaya çalışır ve esnekliğini artırmaya çalışır. Cilt tarafından kolayca emilir.

Sonuç: Cildinizi canlandırmaya, beslemeye, korumaya ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Sabah ve akşamları olmak üzere iki defa ve her gün temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayınız.

İçerik:AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SİKLOMETİKON. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). SETEARİL ALKOL. GLİSERİN. DESİL OLEAT. GLİSERİL STEARAT. PEG-100 STEARAT. SETEARİL GLUKOZİT. BENZOİK ASİT. BETA-SİTOSTEROL. BHT. C13-14 İZOPARAFİN. KAPRİLİK/KAPRİKTRİGLİSERİT. KLORFENESİN. DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). GLİSİN SOYA (SOYA FASULYESİ) TOHUM ÖZÜ (GLİSİN SOYA TOHUMU ÖZÜ). HİDROJENİZE HURMA GLİSERİT SİTRAT. LURETH-7. PEG-32. PEG-400. FENOKSİETANOL. POLİAKRİLAMİT. SODYUM HİDROKSİT. TOKOFEROL. TOKOFERİL GLUKOSİT. SU (AQUA). KSANTAN SAKIZI

İnsanlar ne kadar çeşitliyse cilt yapıları ve cilt sorunlarıda bir o kadar çeşitlidir. Avene, bu çeşitli sorunlar için değişik çözümleri kalitesinden, güvenilir sonuçlarından ve içeriğinden ödün vermeden hazırlamaktadır.

Kullanılan üründen ihtiyacınız olan desteği alarak etkili ve kalıcı sonuçlara ulaşmanız sizi mutlu edecektir. Avene her üründe aynı derecede memnuniyet hedeflemektir.

Avene Creme Nutritive Compensatrice

Kuru ve hassas ciltleri etkili ve nazik bir şekilde nemlendirmekiçin geliştirdiği güçlü formülüyle de bunu hedefler.E vitamini ve C vitamini içerir.

Avene Thermal suyunun minerallerini içeren Avene Creme Nutritive Revitalisante , yağsız, kayganve akışkan yapısı ile çok hızlı bir şekilde emilir, kuru ciltte ferahlama ve rahatlama sağlamaya yardımcıdır.

Avene Creme Nutritive Revitalisante , cilde esneklik, rahatlama ve buna bağlı olarak da canlılık kazandırmaya yardımcıdır.

Kuru cildiniz kuruluğa da bağlı olarak hassaslaşır, mat ve pul pul olmuş bir görüntü alır, özellikle yüz bölgesi daha çabuk yıpranır ve nemini daha hızlı bir şekilde kaybeder.

Turuncu Kasa' da Avene Creme Nutritive Revitalisante, ucuza satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ürün ve indirimleri mutlaka inceleyiniz.

4383

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Avene Creme Nutritive Revitalisante 50ml

Avene Creme Nutritive Revitalisante 50ml, bu sayfadan ulaşarak indirimli fiyata satın alabileceğiniz kuru ciltlere özel bir nemlendiricidir.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16