Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebek Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları


BANYO AKSESUARLARI

Bebeğine kavuşmuş aileler için en önemli konulardan biri de bebeğin banyosudur. Onun hassas cildine zarar vermeyecek ürünleri seçmek, banyosunu yaptırırken canını yakmamak, aileler için oldukça önemlidir.

Banyo suyunun ısısı, bebeğin cildine zarar verecek kadar sıcak veya soğuk olmamalıdır. Bebeği banyoya hazırlarken tüm malzemeleri yanınıza hazırlamanız işinizi daha kolay hale getirir.

Banyo aksesuarları bebeğin banyosunu yaptırırken size yardımcı olur. Bebeğin banyo suyunun sıcaklığını uygun ısıda ayarlamak için banyo termometresi kullanabilirsiniz. Chicco banyo termometresi, Bambino Termometre banyo suyunun sıcaklığını öğrenebilmenizde yardımcı olabilecek ürünlerdir.

Chicco banyo süngerleriyle de bebeğin hassas cildinin temizliğini yapabilirsiniz. Banyo aksesuarları, bebeğin bakımında size yardımcı olur.

Bebeğinizin bakımı sadece banyo ile bitmiş olmaz. Tırnaklarının kesilmesi, kulaklarının temizlenmesi gerekir.

Bebeğin kulaklarını temizlemek için özel tasarlanmış kulak çubuklarını tercih etmelisiniz ve baskı uygulamadan temizlik yapmalısınız. Chicco kulak çubuğu, Bebedor bebek için kulak çubuğu, tercih edebileceğiniz banyo aksesuarlarındandır.

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim